Realista - komentarze (31 w ostatnich trzech miesiącach)

  1. 24.06.26 10:41 Realista

    Brański pożyczał fundusze aby klub nie ogłosił upadłości następnie zobaczył z kim z czym ma do czynienia, zarząd, miasto, podejście do klubu i zrezygnował,

  2. 23.06.26 22:53 Realista

    Jak zobaczy jak były wydawane funduszy innych oligarchów piłkarskich typu brański może być ciężko, super Menenegerowie zapracowali na kompromitacje wśród klubów piłkarskich,

  3. 23.06.26 22:34 Realista

    Piłkarzy wyślij na wakacje i podziękuj za awans i za walkę w 4 lidze amatorskiej przy okazji załapiesz się na jakieś resztki

  4. 23.06.26 22:27 Realista

    Według prezesa i jego zapowiedzi walkę o awans to klub to zielona Irlandia dobrobytu i zarobku, jeśli jest inaczej to po co przejmować nie mając funduszy,

  5. 23.06.26 22:19 Realista

    stomil uzyskuję z trenerami takie same sukcesy w 4 lidze jak zespoły które zatrudniaja piłkarzy za 800 plus, na chwila obecna widzę 2 trenerów albo żukowski albo Bucholc ale że w klubie panuje nie ciekawa sytuacja to pozostanie Kraszewski bo nie ma finansów, i klub swoje spotkania premium ma grać w 4 lidze bo wygodnie, tanio, i nie stadion może później być wybudowany,

  6. 23.06.26 22:10 Realista

    Aby była pełna patologia 100% klub musi wycofać się z rozgrywek jak to bylo 2003 /2004 roku było, tak jak już był komplet kompromitacji,

  7. 23.06.26 22:06 Realista

    Zobacz powtarzające nazwiska w ostatnich latach, sztab szkoleniowy, doradcy,prezesi, doradcy, raz kierują akademia , raz trenują, raz są prezesami,

  8. 23.06.26 21:55 Realista

    Duma warmi skończyła się z spadkiem z 1 ligi do 2 ligi później byl nieudacznicy udający zarząd klubu, nie powodzenia, spadki, kompromitację, co jeszcze musi wydarzyć się do pełnej patologii piłkarskiej brakuje aby klub w czasie sezonu wycofał się z rozgrywek bo nie potrafią liczyć czy stać ich na 4 ligę amatorską,, patrząc kto kręci się obok drużyny wszystko w swoim czasie,

  9. 22.06.26 22:04 Realista

    Derby z Warmia będą za rok, już zarządzający klubem pokazali ze awanse ich nie interesują, na tym poziomie Warmia grała w 4 lidze, bez funduszy, bez stadionu , bez kibiców, wystarczyły ambicje których brakuje w Stomilu,

  10. 22.06.26 12:24 Realista

    Niech zgadnę nie ma winnych braku awansu, zawsze brakuje 1 punktu, 1 bramki, jednego zwycięstwa, 1 bramki, dla urzędników to na rękę, nie ma awansu a więc jeśli wystąpią komplikację z budowa stadionu nie będzie pośpiechu na 4 ligę mogą grać na sybiraków, nie trzeba dużych dotacji z miasta, marzenie tramwajarza olsztyn wolnym miastem piłki zawodowej, wystarczy kilku pseudo legend a degradację same przyjdą z 1 ligi do 4 ligi,

  11. 21.06.26 23:30 Realista

    Kibice zarządzający klubem z Rybnika zrobili awans do 3 ligi klub finansowany głównie z składek kibicowskich, Koło Stomilu kręcą się ciągle ci sami którzy z powodzeniem degradowali klub z 1 ligi do 4 , nieudacznym zarządzaniem , bez radykalnych zmian dalej będzie kompromitacja piłkarską chodź trzeba przyznać że w tym roku nie spadli to już sukces

  12. 21.06.26 21:42 Realista

    Klub powinien przejść 100% reset odpowiedzialność grupowa za kompromitację zwolnić caly sztab szkoleniowy, doradców łopatki itp i wszystkich zawodników i budować klub od podstaw, albo zdolna młodzież albo emerytowani weterani ten sposób przyniósł w Mińsku Mazowieckim awans, klub z podobnym budżetem, zwirom wojcikom podziękować nie sprawdzili się,

  13. 21.06.26 20:27 Realista

    Naki olsztyn inna duma miasta Wojewódzkiego może starać się w przyszłym sezonie o środki z promocji poprzez sport w 4 lidze jest szansa że może lepiej wykorzystają środki i powalczą o coś więcej,

  14. 21.06.26 19:27 Realista

    Do bucholca powinni dzwonić z przeprosinami za bez sensowne zwolnienie i z propozycja powrotu

  15. 21.06.26 19:23 Realista

    Właśnie czy po tym sezonie hasło wszyscy won dalej obowiązuje? Ostatni raz po spadku z 2 ligi czy będzie aktualizacja?

  16. 21.06.26 19:13 Realista

    Piłkarze mocno zmęczeni jadą na wymarzone wakacje, a w klubie szukają winnych kolejnej kompromitacji, dodam tylko że w tym przypadku to nie jest extra ,

  17. 21.06.26 19:04 Realista

    Właściciel klubu powinien zrobić reset 100% rozwiązać umowę z wszystkimi zawodnikami 1 drużyny i z sztabem szkoleniowym, skoro nie potrafią awansować z 4 ligi podwórkowej to po trzymać takich zawodników, przyszły sezon i spotkania premimum z naki olsztyn i liga podwórkowa i ogromne emocje z drużynami z PGR,

  18. 21.06.26 18:50 Realista

    Mały klub potrafi pozbierać weteranów i zdolna młodzież, i lepiej zarządzany, w Olsztynie dalej ruiny na stadionie i w zarządzaniu,

  19. 21.06.26 18:37 Realista

    Grają żeby nie wygrać, zmęczeni, zreztgnowani, bez pomysłu, zgodnie z tym co pisałem albo przegrają od razu a jak dojdzie do karnych to będą strzelać w trybuny,

  20. 21.06.26 18:32 Realista

    Zorro dalej jesteś pewny ze dziadkowie i weterani, Janota, jankowski, itp za słabi na Stomil?

  21. 18.06.26 23:33 Realista

    Dziadki i weterani mogą wystarczyć na młodzież i niespełniony talent wojcikow i żwirow którzy mają wahania formy, przypomnę że ten sezon jest zmienny,

  22. 18.06.26 18:04 Realista

    I do tego doświadczony kopczyński który zdobył mistrza Polski z Legią, czy doświadczony jankowski,

  23. 18.06.26 17:49 Realista

    W drużynie z mińska mazowieckiego gra tomasz wełna były piłkarz Stomilu z czasów gry w 1 lidze, oprócz niego doświadczony Janota, ciekawy pojedynek zapowiada się mimo amatorskiego poziomu piłkarskiego

  24. 14.06.26 11:56 Realista

    Na 4 ligę powinny wystarczyć korepetycje nauczyciela łopatki ale liga pokazała co innego, jeden plus że nie spadli w tym sezonie, zaliczyć spadek sportowy z 1 ligi do 4 to trzeba extra specjalistów,

  25. 13.06.26 21:37 Realista

    Extra Stomil nie mógł awansować i nie awansował dlaczego? Bo wioska PGR nie chce dokładać do piłki a właściciel z całym szacunkiem, za słaby aby być wieczystą kraków, w barażach wystąpią rezerwy, osłabione, a jak będą karne to będą strzelać w trybuny jsk na treningu, zawsze brakuje, jednego punktu, jednej bramki, jednego karnego, olsztyn bez zawodowego futbolu, to już norma na następne lata,

  26. 13.06.26 21:32 Realista

    Niedzielny na derby z naki olsztyn załatw darmowe bilety chociaż pokaż że inwestycja za setki milonów przydala się , ewentualnie dla Kanarów daj dzień wolnego w końcu wydarzenie roku na miarę miasta wojewódzkiego, derby w 4 lidze,

  27. 13.06.26 20:15 Realista

    Niestety stomil można porównywać do miasta ( wioski) wojewódzkiej a cytując klasyka kolegi niedzielnego kibica, huj i kamieni kupa , w Rybniku awansowali do 3 ligi klub finansowany przez kibiców głównie, miasto, stadion, klub zaczyna przypominać jeden wielki koszmar, dla niedzielnego kibica zostaje wyręczyć innego kolegę i wyjść na środek boiska i zacząć protest zaległy, nie długo derby Olsztyna w 4 lidze z nami, takim kosztem pojadą tramwajem inwestycja do czegoś przyda się,

  28. 31.05.26 17:58 Realista

    Mati nie jest źle w tym roku nie będzie kolejnego spadku sportowego o kolejny poziom a więc jest poprawa w grze i zarządzaniu klubem i szykują się derby z drużyną Olsztyna z młodzieżą z naki olsztyn,

  29. 30.05.26 23:42 Realista

    W której lidze w którym roku? W którym wieku na których gruzach stadionu?

  30. 30.05.26 22:54 Realista

    Grali żeby nie wygrać a jeśli przez pomyłkę uda się grać w barażach to będą grać w podobnym stylu a, jeśli przeciwnik nie strzeli i będą karne to zostanę wyznaczeni rezerwowi do podania piłek jak to było w barażach o 1 ligę, zostaje przyzwyczaić się do lig amatorskich, sory taki mamy klimat i zespół

  31. 04.04.26 20:34 Realista

    Trochę motywacji zabrakło, Stomii zawsze w takie dni jak kortowiada czy święta gra nie przekonująco, poza sobota kiedy wygrali z Cracovia w Ostródzie, innych wybitnych spotkań w wielka sobotę chyba nie było, ostatnio dowiedziałem się że byle gwiazdy mocno upominają się o wynagrodzenia zaległe z czasów 2 ligi,

Realista

Zarejestrowany: 15.05.22 18:32

Ocena komentarzy użytkownika

867   2839   23.39%