Patrząc na poprzednie lata to awnsu nie bedzie znowu
obym sie mylił. Chciałbym. Żwir i Wójcik niech sobie idą grać do
Lidzbarkavi niech juz nigdy nie wracają.
Wazny mecz z Olimpia clblag w pucharze Polski porażka, ważny mecz
z Polonią remis jak porażka teraz wpierdol z Mazovia do tego porażki
ze Startem Nidzica.... 50 % co najmniej zespołu do dymisi i przeprosić
wczoraj, 11:45 AndrzejStomil
Patrząc na poprzednie lata to awnsu nie bedzie znowu obym sie mylił. Chciałbym. Żwir i Wójcik niech sobie idą grać do Lidzbarkavi niech juz nigdy nie wracają.
21.06.26 22:00 AndrzejStomil
Wazny mecz z Olimpia clblag w pucharze Polski porażka, ważny mecz z Polonią remis jak porażka teraz wpierdol z Mazovia do tego porażki ze Startem Nidzica.... 50 % co najmniej zespołu do dymisi i przeprosić
21.06.26 19:43 AndrzejStomil
Wioski nas ogrywaja. A my przed meczem czujemy przed nini respekt. Żenada!!!
14.06.26 07:05 AndrzejStomil
Kiedy beda dostepne bilety do kupienia?
31.05.26 07:48 AndrzejStomil
Najbardziej jestem zły za niewykorzystaną setkę Wójcika. Jak tak doswiadczony pilkarz moze tak zepsuc.
29.05.26 17:09 AndrzejStomil
Stomil da rade wygrac. To bedzie ten dzień w ktorym nastąpi wielkie przełamanie od czasów przegranych baraży z Motorem Lublin.
24.05.26 17:29 AndrzejStomil
W sobotę gramy finał tego sezonu i zadowoli nas tylko i wyłacznie zwycięstwo.
09.05.26 20:51 AndrzejStomil
Bedzie bitkq z Lidzbarkiem ale wygramy to w końcu!!! Wiecej optymozmu.
18.04.26 10:29 AndrzejStomil
Dzięki za info.
18.04.26 08:42 AndrzejStomil
Będzie transmisja?
13.04.26 10:47 AndrzejStomil
Podobno w Stomilu jest problem z wypłatami dla zawodników. To prawda czy byc moze plotki?
05.04.26 21:30 AndrzejStomil
Niestety ale Poetkiewicz, Leszczyński, Klugier i Pajdak nie popisali sie w tym meczu. Mateuszowi zycze jak najszybszego powrotu do zdrowia.