AndrzejStomil - komentarze (13 w ostatnich trzech miesiącach)

  1. wczoraj, 22:00 AndrzejStomil

    Wazny mecz z Olimpia clblag w pucharze Polski porażka, ważny mecz z Polonią remis jak porażka teraz wpierdol z Mazovia do tego porażki ze Startem Nidzica.... 50 % co najmniej zespołu do dymisi i przeprosić

  2. wczoraj, 19:43 AndrzejStomil

    Wioski nas ogrywaja. A my przed meczem czujemy przed nini respekt. Żenada!!!

  3. 14.06.26 07:05 AndrzejStomil

    Kiedy beda dostepne bilety do kupienia?

  4. 31.05.26 07:48 AndrzejStomil

    Najbardziej jestem zły za niewykorzystaną setkę Wójcika. Jak tak doswiadczony pilkarz moze tak zepsuc.

  5. 29.05.26 17:09 AndrzejStomil

    Stomil da rade wygrac. To bedzie ten dzień w ktorym nastąpi wielkie przełamanie od czasów przegranych baraży z Motorem Lublin.

  6. 24.05.26 17:29 AndrzejStomil

    W sobotę gramy finał tego sezonu i zadowoli nas tylko i wyłacznie zwycięstwo.

  7. 09.05.26 20:51 AndrzejStomil

    Bedzie bitkq z Lidzbarkiem ale wygramy to w końcu!!! Wiecej optymozmu.

  8. 18.04.26 10:29 AndrzejStomil

    Dzięki za info.

  9. 18.04.26 08:42 AndrzejStomil

    Będzie transmisja?

  10. 13.04.26 10:47 AndrzejStomil

    Podobno w Stomilu jest problem z wypłatami dla zawodników. To prawda czy byc moze plotki?

  11. 05.04.26 21:30 AndrzejStomil

    Niestety ale Poetkiewicz, Leszczyński, Klugier i Pajdak nie popisali sie w tym meczu. Mateuszowi zycze jak najszybszego powrotu do zdrowia.

  12. 25.03.26 14:35 AndrzejStomil

    Wygrajmy z nimi te dwa mecze i pokazmy im gdzie ich miejsce

  13. 25.03.26 14:32 AndrzejStomil

    Specjalnie zmienili zebysmy mieli mniej czasu na odpoczynek po derbach.

AndrzejStomil

Zarejestrowany: 07.06.22 16:58

Ocena komentarzy użytkownika

70   99   41.42%