AndrzejStomil - komentarze (13 w ostatnich trzech miesiącach)
wczoraj, 22:00 AndrzejStomil
Wazny mecz z Olimpia clblag w pucharze Polski porażka, ważny mecz z Polonią remis jak porażka teraz wpierdol z Mazovia do tego porażki ze Startem Nidzica.... 50 % co najmniej zespołu do dymisi i przeprosić
wczoraj, 19:43 AndrzejStomil
Wioski nas ogrywaja. A my przed meczem czujemy przed nini respekt. Żenada!!!
14.06.26 07:05 AndrzejStomil
Kiedy beda dostepne bilety do kupienia?
31.05.26 07:48 AndrzejStomil
Najbardziej jestem zły za niewykorzystaną setkę Wójcika. Jak tak doswiadczony pilkarz moze tak zepsuc.
29.05.26 17:09 AndrzejStomil
Stomil da rade wygrac. To bedzie ten dzień w ktorym nastąpi wielkie przełamanie od czasów przegranych baraży z Motorem Lublin.
24.05.26 17:29 AndrzejStomil
W sobotę gramy finał tego sezonu i zadowoli nas tylko i wyłacznie zwycięstwo.
09.05.26 20:51 AndrzejStomil
Bedzie bitkq z Lidzbarkiem ale wygramy to w końcu!!! Wiecej optymozmu.
18.04.26 10:29 AndrzejStomil
Dzięki za info.
18.04.26 08:42 AndrzejStomil
Będzie transmisja?
13.04.26 10:47 AndrzejStomil
Podobno w Stomilu jest problem z wypłatami dla zawodników. To prawda czy byc moze plotki?
05.04.26 21:30 AndrzejStomil
Niestety ale Poetkiewicz, Leszczyński, Klugier i Pajdak nie popisali sie w tym meczu. Mateuszowi zycze jak najszybszego powrotu do zdrowia.
25.03.26 14:35 AndrzejStomil
Wygrajmy z nimi te dwa mecze i pokazmy im gdzie ich miejsce
25.03.26 14:32 AndrzejStomil
Specjalnie zmienili zebysmy mieli mniej czasu na odpoczynek po derbach.
AndrzejStomil
Zarejestrowany: 07.06.22 16:58
Ocena komentarzy użytkownika
wczoraj, 22:00 AndrzejStomil
Wazny mecz z Olimpia clblag w pucharze Polski porażka, ważny mecz z Polonią remis jak porażka teraz wpierdol z Mazovia do tego porażki ze Startem Nidzica.... 50 % co najmniej zespołu do dymisi i przeprosić
wczoraj, 19:43 AndrzejStomil
Wioski nas ogrywaja. A my przed meczem czujemy przed nini respekt. Żenada!!!
14.06.26 07:05 AndrzejStomil
Kiedy beda dostepne bilety do kupienia?
31.05.26 07:48 AndrzejStomil
Najbardziej jestem zły za niewykorzystaną setkę Wójcika. Jak tak doswiadczony pilkarz moze tak zepsuc.
29.05.26 17:09 AndrzejStomil
Stomil da rade wygrac. To bedzie ten dzień w ktorym nastąpi wielkie przełamanie od czasów przegranych baraży z Motorem Lublin.
24.05.26 17:29 AndrzejStomil
W sobotę gramy finał tego sezonu i zadowoli nas tylko i wyłacznie zwycięstwo.
09.05.26 20:51 AndrzejStomil
Bedzie bitkq z Lidzbarkiem ale wygramy to w końcu!!! Wiecej optymozmu.
18.04.26 10:29 AndrzejStomil
Dzięki za info.
18.04.26 08:42 AndrzejStomil
Będzie transmisja?
13.04.26 10:47 AndrzejStomil
Podobno w Stomilu jest problem z wypłatami dla zawodników. To prawda czy byc moze plotki?
05.04.26 21:30 AndrzejStomil
Niestety ale Poetkiewicz, Leszczyński, Klugier i Pajdak nie popisali sie w tym meczu. Mateuszowi zycze jak najszybszego powrotu do zdrowia.
25.03.26 14:35 AndrzejStomil
Wygrajmy z nimi te dwa mecze i pokazmy im gdzie ich miejsce
25.03.26 14:32 AndrzejStomil
Specjalnie zmienili zebysmy mieli mniej czasu na odpoczynek po derbach.