Stomil Olsztyn wygrał 2:0 w półfinale barażu o III ligę z Warmią Grajewo. Po meczu odbyła się konferencja prasowa z udziałem trenerów obydwu drużyn.
Wyświetleń: 3
Autorem filmu jest Paweł Piekutowski / stomilolsztyn.com.
Tagi: Stomil Olsztyn, Warmia Grajewo, konferencja prasowa, IV liga, Michał Kraszewski, Karol Salik, komentarz po meczu
Zobacz także: Konferencja prasowa po meczu Stomil Olsztyn - Warmia Grajewo 2:0