Artykuł

Janusz Bucholc, fot. Emil Marecki

Janusz Bucholc, fot. Emil Marecki

Bucholc: Stadion jest jaki jest...

10.03.18 20:13   kyn   5  

Po odwołaniu meczu Stomil Olsztyn - Ruch Chorzów o komentarz poprosiliśmy kapitana olsztyńskiego zespołu Janusza Bucholca.

Znowu w Olsztynie nie odbędzie się mecz. Jak to skomentujesz?
- Co tu komentować? Stadion jest jaki jest. Na szczęście, miejmy nadzieję, może niedługo się to zmieni. Są wybory, może zapadną inne decyzje. Nie wiem, co mam o tym myśleć. To po prostu kpina. Do ludzi z OSiR-u nie można mieć pretensji, bo naprawdę zrobili wszystko. Widzieliśmy jak to przez cały tydzień przebiegało. Wczorajsze opady i to co się od rana działo, mróz i to wszystko później zaczęło puszczać, to już nie mieli na to wpływu, ale do nich na pewno nie można mieć pretensji. Zrobili wszystko. To, że ten stadion się po prostu nie nadaje, to wiadomo w całej Polsce i chyba tylko w Olsztynie władze nie zdają sobie z tego sprawy.

Bo to jednak kuriozum, że trochę popadało i murawa tak chwyta wodę, że nie da się z tym nic zrobić?
- No kuriozum. My jednak nie mamy na to wpływu. Może mamy dmuchać na tę trawę? Popadało i niestety boisko nie nadaje się do gry . Skupmy się na tym, na co mamy wpływ. Na pogodę niestety zupełnie nie mamy.

Mocno komplikuje wam to plany, mikrocykl?
- Nie, nic nam to nie komplikuje. Za tydzień gramy kolejny mecz i jest tak, jak powiedział trener - bierzemy życie takie, jakie jest i skupiamy się i spokojnie do tego podchodzimy. Jesteśmy gotowi na następne mecze i jeśli będzie w Tychach boisko gotowe do gry, to będziemy grali i na tym się skupmy. Skupmy się na aspektach sportowych.

Więcej informacji o meczu:

Tagi: Stomil Olsztyn, Janusz Bucholc, Ruch Chorzów, I liga


Komentarze

 1. 11.03.18 16:56 Wielki Stomil

  Czas na zmiane tej murawy i zrobienie odpowiedniego drenazu jak i pogrzewanej plyty koszt ok 2 mln czas grzymowicz na dzialania do wyborow!!!!

 2. 11.03.18 14:03 krzyżak

  Moze i Bucholc dal d... prz3chodzac do Wigier ale przynajmniej powie wprost co i jak. A ty Zbigniewie ze względu na zajmowane stanowisko i pozycje w olsztyńskich osobistości chciałbyś lepiej pisać co i jak ze stadionem i sportem ogólnie w Olsztynie i pon Nowak na rzecz poprawy tego stanu.

 3. 11.03.18 00:51 Zbigniew Zibula

  Wróć do Suwałk. Tam można znaleźć normalność i dziś nawet zagrali ;)

 4. 10.03.18 23:22 roberto

  podobno stadion ma prawa zabytku i nie mozna na nim nic robic (remont i gra zakazana) to wszystko usprawiedliwia tych co kase za to biora i nic nierobia a mozna na tym zarobic na wycieczkach zwiedzajacych estadio del gruz z calego swiata

 5. 10.03.18 21:23 lechita

  Brawo Janek. Konkretna odpowiedź. Niech biba się w pierś ci co wybrali grzymka na prezydenta

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!