Artykuł

Kamil Kiereś, fot. Emil Marecki

Kamil Kiereś, fot. Emil Marecki

Kiereś: My byliśmy gotowi na walkę

10.03.18 19:10   kyn   3  

Stomil Olsztyn nie rozegrał meczu z Ruchem Chorzów. O komentarz w tej sprawie poprosiliśmy trenera olsztyńskiego zespołu Kamila Kieresia.

- Chcieliśmy grać. Byliśmy po odprawie, byliśmy nastawieni na walkę i wiedzieliśmy, że będą ciężkie warunki. Moje stanowisko jako trenera na odprawie z sędziami było takie, że mimo tych trudnych warunków chcemy rozegrać ten mecz. Graliśmy na wyjeździe, teraz chcieliśmy zagrać przed własną publicznością. Była szansa się przed nią zaprezentować, ja też chciałem się z nią przywitać jako trener. Powiedzieliśmy sobie jednak z piłkarzami w szatni, że musimy przyjmować życie takim, jakim jest i nie szukać tematów zastępczych. Tak to się wszystko ułożyło. Te mecze są przed nami i musimy się do nich przygotowywać. Już szybko przeorganizowaliśmy plan na następny tydzień, wiadomo jak się poruszamy. Przed nami weekend, a po nim wracamy do pracy.

Więcej informacji o meczu:

Tagi: Stomil Olsztyn, Kamil Kiereś, Ruch Chorzów, I liga


Komentarze

  1. 11.03.18 16:47 Wielki Stomil

    a kto tam mial naciska sedziow na granie jak te gamonie w klubie niepotrafia rozmawiac prezesa kurwa niema ludzie ten klub organizacyjnie to dno

  2. 11.03.18 00:46 O.N.P.P

    chuja chcial co Wy KURWA pierodolicie skoro zadna KURWA z zarzadu sie nie pojawila na odprawie przedmeczowej KURWY które siedza w tym klubie kolaborują razem z ta KURWA na stanowisku prezydenta chca zniszczyć nasz STOMIL Ludize opamietajcie sie trzeba rozjebac te komunistyczne scierwo trzeba ich KURWA ZA PIER DO LIĆ

  3. 10.03.18 19:20 roberto

    zamiast walki wolalbym granie w pilke nozna

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!