Artykuł

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. Łukasz Kozłowski

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. Łukasz Kozłowski

Rzecznik prasowy OSiR: Zrobiliśmy wszystko, co możliwe

10.03.18 18:55   em   8  

Po odwołanym spotkaniu Stomil Olsztyn - Ruch Chorzów o komentarz poprosiliśmy rzecznika prasowego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Olsztynie Zbigniewa Szymulę.

- Powtórzę słowa trenera Kamila Kieresia, który dał do zrozumienia, że wszyscy odpowiedzialni za boisko przez cały tydzień stawali na głowie, żeby ta murawa nadawała się do gry. Po wczorajszym wieczornym armagedonie, dzisiaj (sobota - red.) od rana na murawie pracowało 10 pracowników. Usunięto całą wodę, którą dało się usunąć. Użyliśmy do tego specjalnych maszyn. W moim przekonaniu ta murawa nadawała się do gry. To samo powiedział Krzysztof Warzycha, asystent trenera Ruchu Chorzów, bo w gorszych warunkach grało się w piłkę. Z tego co wiem i są to informacje sprawdzone, to nie chciał grać przede wszystkim trener Ruchu (Juan Ramón Rocha - red.). Wkradła się nerwowość w tę sytuację i podjęto taką, a nie inną decyzję. Sędziowie bali się o zdrowie zawodników i także to rozumiem. Natomiast, my jako OSiR wykonaliśmy wszystko, co możliwe w tej szerokości geograficznej, 10 marca, przy tych warunkach pogodowych, gdzie na jeziorach jest kra, a wszyscy chodzą w kurtkach i czapkach. Będziemy analizować dogłębnie tę sytuację i zastanawiać się, co zrobić w przyszłości, ale na ten moment trudno mi dywagować w tej sprawie.

Więcej informacji o meczu:

Tagi: Stomil Olsztyn, Ruch Chorzów, Zbigniew Szymula, OSiR


Komentarze

 1. 11.03.18 16:45 Wielki Stomil

  To jak trener ruchu nie chcial grac bo liczyl na latwe 3 pkt to niech oddaje ze swojej pensji za koszty przejazdu swojej druzyny na mecz!!!!!!

 2. 11.03.18 13:18 yazwami

  miszczu od przemowy posłuchaj.......w tej szerokosci geograficznej, 10 marca,gdy na jeziorach jest kra a ludzie chodza w czapkach odbyły sie mecze w ...Suwałkach...Ełku....Grajewie....Zambrowie i innych miastach....te ostatnie to 3 liga !!!

 3. 10.03.18 21:17 Emilozo

  W czwartek na Ostródę nie byłoby szans. Mecz podwyższonego ryzyka, ect. Można było poddać się już w środę i dać sygnał do PZPN - sorry panowie nie damy rady. Tak zrobiła Bytovia. Tylko u nich na murawie leżał śnieg, a u nas go nie było. Boisko twarde. Przełożono mecz tam mecz i nie mają kłopotu. U nas już 3 raz odwołano mecz... Nikt nie będzie patrzył, że OSiR tym razem zrobił wszystko co mógł. Wszystko teraz zależy od PZPN. Kto nas tam będzie bronił? Kto?

 4. 10.03.18 21:10 krzyżak

  A nie mogli wystąpić o zmianę meczu na Ostrode? Nawet w czwartek.

 5. 10.03.18 19:14 roberto

  jak macie jaja to dymisja ale mysle ze cipy jestescie

 6. 10.03.18 19:10 CardinalPL

  @Pojezierski slogan na który nas nie stać. Trzeba być realistą.

 7. 10.03.18 19:09 Huligan

  To na swój sposób fascynujące, że OSiR ma rzecznika prasowego, w sumie łatwiej go utrzymać niż obiekty sportowe w stanie używalności...

 8. 10.03.18 19:05 Pojezierski

  Nowy stadion dla Olsztyna!

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!