Artykuł

Adrian Karankiewicz, fot. Łukasz Kozłowski

Adrian Karankiewicz, fot. Łukasz Kozłowski

Karankiewicz: Gdy strzeliłem na 2:0 pomyślałem, że wygramy ten mecz

24.04.18 23:42   em   3  

Stomil Olsztyn zremisował 2:2 z Ruchem Chorzów. Po meczu rozmawialiśmy Adrianem Karankiewiczem. Był najlepszym zawodnikiem na boisku. Strzelił bramkę i bardzo dużo walczył w środku pola.

- Szkoda tylko, że nie przełożyło się to na zwycięstwo, a tylko remis. Prowadziliśmy 2:0 i powinniśmy to wygrać. Zawiodła skuteczność, ale nie chce na gorąco i pochopnie podchodzić do tego. Analizuje pokaże więcej. Mieliśmy swoje sytuacje, a oni strzelili na 2:1 na koniec pierwszy połowy, gdy raz tylko popełniliśmy błąd. Potem bramka na 2:2 - jaka była każdy widział... Gdy strzeliłem na 2:0 pomyślałem, że wygramy ten mecz. Co się stało? Dobre pytanie... Nie chciałbym zwalać na brak szczęścia, ale mamy sytuacje i ich nie wykorzystuje. Przeciwnik wykorzystuje nasze błędy. Każdy mecz dla nas to mecz o wszystko. My się w tym momencie nie załamujemy. Jedziemy do Częstochowy po trzy punkty.

Więcej informacji o meczu:

Tagi: Stomil Olsztyn, Ruch Chorzów, I liga, Adrian Karankiewicz, Komentarz po meczu


Komentarze

  1. 25.04.18 23:24 czerkasow

    Pewnie mu ręce opadły po tym meczu. Dzięki za grę!

  2. 25.04.18 11:48 SzEFoo

    Kolejny mecz brawa za zaangażowanie dla Karankiewicza. Więcej takich ludzi nam trzeba!

  3. 25.04.18 06:48 crispy

    Brawo chłopie ! Pokazujesz prawdziwy stomilowski charakter ! Jak za dawnych lat ...

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!