Artykuł

11teamsports nowym sponsorem technicznym Stomilu. Fot. Materiał prasowy sponsora

11teamsports nowym sponsorem technicznym Stomilu. Fot. Materiał prasowy sponsora

11teamsports nowym sponsorem technicznym Stomilu

23.07.21 14:26   em   5  

Stomil Olsztyn podpisał na 3 lata umowę z nową firmą sponsorską. Teraz sprzęt dostarczać będzie firma 11teamsports.

Piłkarze Stomilu Olsztyn nadal będą grać i trenować w marce Nike. – Bardzo się cieszę z nawiązania współpracy z tak dużym i znanym partnerem - mówi Łukasz Puciłowski, prezes Stomilu Olsztyn. - Nowy sponssor będzie zaopatrywać w sprzęt również Akademię Sportu Stomil Olsztyn. To dla nas ważne, bo dzięki temu wszystkie drużyny będą wyglądać spójnie, a my jako klub jeszcze bardziej wyeksponujemy naszego dostawcę.

- Na korzyści ze współpracy klubu z 11teamsports liczyć mogą również kibice. W najbliższych tygodniach nowy sponsor uruchomi specjalny program lojalnościowy i dedykowaną podstronę, stworzoną z myślą o sympatykach olsztyńskiego klubu - czytamy w oficjanym komunikacie klubu.

Przez ostatnie trzy lata Stomil współpracował z Vitasport.

Tagi: Stomil Olsztyn, 11teamsports


Komentarze

 1. 24.07.21 00:23 wiktorm69

  AŚ tak jest i były bialoniebieskim kolorze.

 2. 23.07.21 21:57 A Ś

  Żeby stroje w końcu były w barwach klubu! Napisze ze białoniebieskich bo niektórym się kolory pierdola od paru sezonow

 3. 23.07.21 15:03 wiktorm69

  Dobrze by było podpisać nowa umowę bezpośrednio z producentem.Ale cieszmy się z tego co jest.Moze i jakość I dostepnosc tych strojów będzie zdecydowanie lepsza od poprzednich.

 4. 23.07.21 14:50 kot

  Mariusz Borkowski za 3 lata umowy z vitasport zbierał cięgi. Jakość pozostawiała wiele do życzenia. Teraz znowu 3 lata ze sklepem, a nie producentem. Ale zobaczymy. Może stroje będą ładne i w barwach klubu i da się je kupić w normalnej cenie.

 5. 23.07.21 14:40 Adass

  Fajnie jakby kibice mogli kupić odzież w jakiej trenuje Stomil. Kurtki koszulki bluzy dresy oczywiście wszystko z herbem Stomilu

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!