Artykuł

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. Artur Szczepański

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. Artur Szczepański

12 listopada Grzymowicz spotka się z władzami Stomilu

31.10.13 09:54   em   8  

Piotr Grzymowicz na łamach "Gazety Olsztyńskiej" odniósł się do listu otwartego w sprawie stadionu, który ukazał się w ostatni piątek.

- Na 12 listopada zaplanowaliśmy spotkanie z władzami Stomilu. Wszystko zależy, ile taka modernizacja miałaby kosztować. Wolałbym jednak, żeby wybudować nowy obiekt kameralny, bo ten istniejący jest molochem, którego na pewno nie będziemy w stanie w całości zrewitalizować. A chcę uniknąć półśrodków. Nasze działania są ukierunkowane na al. Sybiraków, gdzie chcielibyśmy zbudować nowy stadion. Pozostaje tam jednak kwestia przejęcia terenów od kolei - mówi dla "Gazety Olsztyńskiej" Piotr Grzymowicz, prezydent Olsztyna.

Przeczytaj list otwarty do prezydenta Olsztyna

Tagi: Stomil Olsztyn, Piotr Grzymowicz, stadion Stomilu, budowa stadionu


Komentarze

 1. 31.10.13 21:51 chodi

  miasto woj. druzyna w I lidze a stadion totalna padaka. W lublinie budują w Białymstoku też, naet Ostróda ma fajny obiekt a my ciągle myslimy gadamy. Przyjdzie 2015 i dostaniemy bana od PZPNu i tak to się skończy, że będziemy jeździli wszyscy do Ostródy co dwa tygodnie. Popieram Grzymka tylko co do budowy nowego obiektu, remont jest b. drogim rozwiązaniem i na krótką metę, jak wydawać grube mln to na nowy obiekt.

 2. 31.10.13 20:40 Joe Black

  Ja bym zrobił tak: skoro na mecze przychodzi do 2 tys kibiców na Sybiraków przystosowałbym boisko do gry w I lidze ( zadaszenie, jupitery, podgrzewane boisko mogłoby służyć w późniejszym czasie Stomilowi do treningu lub II zespół lub juniorzy by grali) a na Piłsudskiego budował nowy stadion.

 3. 31.10.13 19:06 Kibic8

  Własnie tak trochę szok po przeczytaniu tej wypowiedzi. Przecież to dokładnie tak jak napisał maniek86. Już nie bedę powtarzał tego samego. Niesamowity jest "Pan Prezydent".

 4. 31.10.13 15:55 paragon

  Piotr "Pinokio" znowu kręci, tu nie ma co modernizować, tu trzeba budować, ale jak my dopiero będziemy o tym dyskutować to tego stadionu nigdy nie będzie

 5. 31.10.13 15:47 F.R.T.

  dajcie całośc co mowil Piotr Polityk

 6. 31.10.13 13:36 Pawlik

  Grzy.mek zmień płyte a najlepiej sie juz spakuj.

 7. 31.10.13 12:51 maniek86

  Ten człowiek w ogóle myśli? Czytał ten list? Tam jest chyba napisane od którego roku wymagana jest podgrzewana murawa i oświetlenie a on mówi o stadionie na Sybiraków (na który nie ma jeszcze nawet projektu i kasy). To potrwa kolejne 10 lat (Olsztyńskich). Gdzie w między czasie miałby Stomil grać? 10 lat w Ostródzie??.....Na koniec jeszcze dodam, że zostaniemy z kurnikiem na 3 tyś osób. Z 16 tyś spadło na 8 tys potem jeszcze mniej (na dwie trybuny) a teraz już zostaje "kameralny". aaaa.... grunty od kolei też przejmują już 10 lat..... Grzymowicz! Ty wiesz co!!!

 8. 31.10.13 11:09 zicoo

  Zainstalujmy oświetlenie i system podgrzewania murawy, które będzie można przenieść w części lub całości na nowy stadion. Problem z głowy.

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!