Artykuł

Adam Majewski: Łatwo nie będzie

20.03.21 15:42   em   1  

Stomil Olsztyn w niedzielę (21 marca 2021 r,, godz. 12:40) zagra na własny stadionie z Widzewem Łódź. Na konferencji prasowej przed meczem wypowiedział się trener olsztyńskiej drużyny - Adam Majewski.

- W ostatnich dwóch spotkaniach graliśmy o jednego zawodnika mniej. Mam nadzieję, że w tym meczu w końcu zagrali jedenastu na jedenastu - powiedział na początku Adam Majewski, trener Stomilu. - Szanujemy przeciwnika, ale naszym celem jest tylko i wyłącznie zwycięstwo. Olsztyn zasypało śniegiem i mam nadzieję, że ten mecz się odbędzie. Jeśli mecz się odbędzie to warunki do gry nie będą optymalne.

- Warunki będą takie same dla obydwu zespołów, boisko wszystko zweryfikuje - dodaje Adam Majewski. - Łatwo nie będzie. My dawno nie wygraliśmy u siebie i musimy się w końcu przełamać, liczymy na 3 punkty.

- W meczu nie zagra Maciej Spychała, doznał kontuzji, która jest bolesna i to zajmie trochę czasu, żeby doszedł do gry (problemy z więzadłami kostki - red.). Damian Byrtek i Jonatan Straus na pewno wystąpią w tym meczu. Na tę chwilę Grzegorz Kuświk wygląda dobrze i będzie mógł zagrać w tym meczu.

Więcej informacji o meczu:

Zobacz także:

Tagi: Stomil Olsztyn, Adam Majewski, I liga, wypowiedź przed meczem, komentarz przed meczem, konferencja prasowaKomentarze

  1. 20.03.21 18:35 THE CORE

    Z tym trenerem nigdy nie jest łatwo..

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!