Adam Majewski. Fot. Emil Marecki

Adam Majewski po meczu Wisła Puławy - Stomil Olsztyn

31.01.21 09:51   em, źródło: stomilolsztyn.com   0

Stomil Olsztyn przegrał 2:4 sparing z Wisłą Puławy. Po meczu wypowiedział się trener olsztyńskiego zespołu Adam Majewski.

- Jestem bardzo zadowolony z tego jaką pracę wykonaliśmy podczas obozu - powiedział po meczu Adam Majewski, trener Stomilu Olsztyn. - Obyło się bez kontuzji co ma dla nas bardzo duże znaczenie. Cały czas robimy progres, to jest widoczne, ale oczywiście to nie jest ten moment żeby forma była optymalna.

I dodaje: - To świadomy wybór, że w pierwszej połowie meczu zagrała głównie młodzież. Chciałem żeby zderzyli się z piłką seniorską. Pokazało to wszystko nasze bramki. Przegrywaliśmy 0:4 do przerwy, z czego trzy bramki padły po stałych fragmentach gry. W drugiej połowie po zmianach była nasza całkowita dominacja. Strzeliliśmy dwie bramki, a spokojnie mogliśmy jeszcze zdobyć dwie-trzy kolejne. Mecz smógł się zakończyć wynikiem korzystnym dla nas, ale to nie było najważniejsze. Materiał poglądowy jest duży, kilku zawodników musi jeszcze dużo popracować, zebrać doświadczenia. Niektórzy pozytywnie zaskoczyli.

Tagi: Adam Majewski, Stomil Olsztyn, Wisła Puławy, wypowiedź po meczu, komentarz po meczu, sparing