90' Koniec, trzy punkty zostają w Olsztynie.
75' Ostatnia zmiana w Stomilu, za Dominika Kuna wszedł Bartłomiej Duda.
73' Patryk Czokało wszedł za Krzysztofa Szaja.
60' Po meczu rezerw na boisko wybiegną zawodnicy juniorów, którzy zagrają w lidze makroregionalnej z UKS SMS Łódź. Podopieczni Adama Łopatko zagrają w składzie: 82. Krystian Burzyński - 4. Bartosz Bartkowski, 5. Adrian Żukiewicz, 23. Jakub Górski, 3. Wojciech Dziemidowicz - 2. Patryk Kun, 6. Dawid Szymonowicz, 10. Arkadiusz Mroczkowski, 9. Paweł Tomkiewicz, 11. Piotr Wypniewski - 7. Karol Żwir.
46' Druga połowa rozpoczęta.

Artykuł

Andrzej Królikowski, fot. Emil Marecki

Andrzej Królikowski, fot. Emil Marecki

Andrzej Królikowski przeprasza

29.04.13 08:37   em   2  

W imieniu klubu Andrzej Królikowski przeprasza za zamieszanie przed meczem IV ligi Stomil II Olsztyn - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie.

- W imieniu klubu przepraszam trenerów, zawodników oraz wszystkich kibiców Drwęcy za zamieszkanie, jakie miało miejsce przed meczem. Obiecujemy, że taka sytuacja się już więcej nie powtórzy. Możemy zapewnić, że do następnego spotkania usuniemy wszystkie uchybienia - mówi Andrzej Królikowski, dyrektor klubu.

Przypomnijmy, że spotkanie odbyło się z opóźnieniem, ponieważ na Dajtkach nie było dokumentów z licencjami dla kierownika zabezpieczenia oraz spikera.

WMZPN ukarał olsztyński klub karą finansową. Niestety nikt nie podaje wysokości sumy.

Więcej informacji o meczu:

Tagi: Stomil II Olsztyn, Andrzej Królikowski, WMZPN, Drwęca Nowe Miasto LubawskieKomentarze

  1. 29.04.13 14:40 Jan Tomasz

    królikowski po tej akcji z 1% został zdegradowany do roli kierownika z dyrektora klubu. Potem po cichu znów został dyrektorem. Nikt o tym już nie raczył poinformować, skąd ten cichy awans i za jakie zasługi. Jak teraz będzie. czy odpowie za swoje zaniedbanie. Ja jako członek klubu nie życzę sobie, żeby klub cierpiał za niekompetencje i brak profesjonalizmu pseudodyrektora. A swoją drogą to ciekawe jakie on ma doświadczenie i wykształcenie aby piastować taką funkcję.

  2. 29.04.13 10:46 tommy1976

    jak to w imieniu klubu? po raz kolejny dałeś chłopie dupy i tyle w temacie...

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!