Artykuł

fot. Artur Szczepański

fot. Artur Szczepański

Bartosz Szaraniec: Wiemy, że jest to bardzo ważny okres

18.01.12 00:09   em   1  

- Wystarczy przyjść na trening i zobaczyć jak każdy z zawodników "zapierdziela" podczas gier w trakcie treningu - mówi Bartosz Szaraniec, pomocnik Stomilu Olsztyn.

Bartek w podstawówce uczniowie mając urodziny do szkoły przynoszą cukierki. A co przynoszą piłkarze? Przy okazji składamy wszystkiego najlepszego z okazji 22 urodzin.
- Dziękuję bardzo. Nie tylko ja, ale również Igor Biedrzycki obchodzi dzisiaj urodziny (rozmawialiśmy z piłkarzem we wtorek popołudniu - red). A co przynoszą piłkarze? Również słodycze i ciastka, które są pochłaniane zaraz po treningu.

Znalazłeś trochę czasu na przyjemności we wtorek?
- Nie. Przyjemności żadnych nie było. To dla nas ciężki okres podczas, którego trzeba się wyrzec pewnych rzeczy. Świętowanie urodzin trzeba będzie odłożyć na później.

Jak znosisz trudy treningów?
- Dobrze. Nogi są ciężkie i zmęczone. Ale wszyscy wiemy, że jest to bardzo ważny okres, który po prostu trzeba doskonale przepracować.

W sobotę już pierwszy sparing z Arką Gdynia. Czujecie "głód grania"?
- Oczywiście, że tak! Wystarczy przyjść na trening i zobaczyć jak każdy z zawodników "zapierdziela" podczas gier w trakcie treningu.

W poniedziałek do zespołu dołączył Ángel Segarra Melitón. Co możesz powiedzieć o nowym koledze z zespołu?
- "Angelo" jest dynamicznym i dobrze wyszkolonym technicznie zawodnikiem. Może grać z boku jak i w środku boiska. Oczywiście na początku problemem może być komunikacja, ale to na pewno szybko się zmieni.

Więcej informacji o meczu:

Tagi: Stomil Olsztyn, Arka Gdynia, Bartosz Szaraniec, Igor Biedrzycki, Ángel Segarra Melitón, wywiad, rozmowaKomentarze

  1. 18.01.12 21:29 Barbachłan

    "Czujecie "głód grania"? - Oczywiście, że tak! Wystarczy przyjść na trening i zobaczyć jak każdy z zawodników "zapierdziela" podczas gier w trakcie treningu." Ja bym chętnie "rzucił okiem"-kiedy można?

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!