Artykuł

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. Krzysztof Piekarski

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. Krzysztof Piekarski

"Bez napinki": Nie złożyłem CV...

28.01.14 21:34   em   4  

W tym tygodniu trochę mniej tekstu, ale nie było pisania na siłę. To co chciałem przekazać do publicznej wiadomości, to przekazuję teraz i nie czekam... bo bym pewnie zapomniał, co chciałem napisać. Co zresztą przytrafiło mi się w ostatnim tygodniu.

Komentować piłkarskich wydarzeń obecnie nie ma sensu, bo zawodnicy Stomilu Olsztyn są daleko od Olsztyna i nie widzimy ich w akcji. Ocena całego spotkania na podstawie skrótu z bramkami nie będzie miarodajna. Piłkarze niech trenują, trenują i jeszcze raz trenują. Zelżał trochę mróz, to już o żadnych wymówkach nie ma mowy. To, że trenują na pełnych obrotach widać po pierwszych lekkich urazach przeciążeniowych.

W poprzednim tygodniu miasto szumnie ogłosiło, że stadion przy Al. Piłsudskiego będzie miało oświetlenie. To jest jedna z tych wiadomości, po których powinien się człowiek radować i zarazem płakać zastanawiając się dlaczego w Olsztynie nie można od dłuższego czasu rozpocząć budowy nowego stadionu. To oświetlenie będzie można przenieść na Sybiraków, ale czy będzie ku temu okazja? Czy nie będzie tak, że krok po kroku będziemy remontować miejsce, gdzie się wychowaliśmy, gdzie spędziliśmy bardzo dużo czasu? Życie pokaże. Jedno wiem na pewno. Temat będzie można opisywać jeszcze przez długie lata.

Ostatnio pochwaliłem dziewczyny z White Blue Girls'14. Zapowiedziałem, że będą działać. Nie pomyliłem się. Jeszcze w tym tygodniu fanki Stomilu ruszą z fajną charytatywną akcją. Koledzy brać przykład! Koleżanki dołączać do grupy!

W ostatnią środę zapomniałem wspomnieć o jednej sprawie. O awansie Emila Wojdy na stanowisko tymczasowego dyrektora klubu. Myślałem, że nie ma już osób, które mnie mylą z Emilem od spraw marketingu w Stomilu. Życie kolejny raz mnie zaskoczyło. Nawet otrzymałem gratulacje z tej okazji. Dyrektorem nie jestem i nie zamierzam nim być. CV nie złożyłem...

Tagi: Stomil Olsztyn, Bez napinki, felieton, White Blue Girls'14, stadion Stomilu, Emil Wojda


Komentarze

 1. 29.01.14 17:43 maniek86

  Budować stadion to można etapami. Zburzyć wszystkie trybuny i zostawić tylko krytą. Postawić resztę i na sam koniec wyburzyć krytą i w jej miejscu postawić ostatnią trybunę. Na sybiraków zrobić bazę treningową dla olsztyńskich klubów i to nam starczy.

 2. 29.01.14 09:37 paragon

  Emil - jeszcze raz gratulacje

 3. 28.01.14 22:01 SzEFoo

  Coraz mniej miast wojewodzkich zostaje bez nowego stadionu... Olsztyn, Lodz, Szczecin, Katowice(chociaz tutaj w innych miastach slaskich powstaja nowe obiekty), a Opola nie licze. W ciemno mozna strzelac, ze ostatnim miastem, w ktorym powstanie nowy stadion bedzie zapewne Olsztyn.

 4. 28.01.14 21:57 Kot

  Emil, nie bądź taki skromny, awans to jest awans, musimy go opić tą whisky, co ciągle pamiętam :)

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!