Artykuł

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. Krzysztof Piekarski

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. Krzysztof Piekarski

"Bez napinki": "Zabijają tam tylko"

10.06.17 09:35   em   16  

Niedostanie licencji przez Stomil Olsztyn wywołało sporą dyskusję na temat olsztyńskiego obiektu. Miałem się w tej kwestii nie wypowiadać, bo bardzo często piszemy o tym, że miasto wojewódzkie zasługuje na stadion z prawdziwego zdarzenia.

Niestety zostałem zmuszony do napisania kilku zdań i to w sobotę rano.

Za materiał na temat olsztyńskiego stadionu wzięła się Telewizja Olsztyn. Bardzo proszę nie mylić z państwową TVP3 Olsztyn. Generalnie nie oglądam żadnych materiałów w Telewizji Olsztyn. Ale pomyślałem, że o stadionie warto.

OK. Dyrektor Jerzy Litwiński tłumaczy wszystkim, ze miasta nie stać na stadion, że później taki stadion będzie drogi w utrzymaniu. Takie tam urzędnicze bla, bla, bla. Okej ja się nie znam, nigdy urzędnikiem nie byłem. Nie o to mi chodzi. Przechodzę do meritum sprawy.

Materiał kończy sonda wśród starszych osób na temat czy stadion jest potrzebny. Okej. Nie dla każdego będzie ten stadion. Ale Telewizja Olsztyn puszcza (i bierze za to odpowiedzialność) wypowiedź kobiety, która mówi: ZABIJAJĄ TAM TYLKO!

Tak. Telewizja Olsztyn twierdzi, że na olsztyński stadionie zabijają ludzi.

Panie Eugeniuszu Domański - redaktorze naczelny Telewizji Olsztyn - nie wstyd panu podpisywać się pod takimi bredniami?

Telewizjo Olsztyn jeszcze możecie wyjść z twarzą. Wystarczy przeprosić i wpłacić pieniążki na jakiś cel charytatywny. Np. na budowę boiska treningowego, które finansują kibice Stomilu Olsztyn, którzy na ten stadion chodzą.

ps. stać was, bo widzę u was reklamy OSiR-u. Hmmmm... przypadek?

ps2. dostępny jest już film na którym wycięto wypowiedź pani, która mówi o zabijaniu na stadionie...

Tagi: Bez napinki, stadion Stomilu


Komentarze

 1. 11.06.17 23:09 Kleofas

  http://www.telewizjaolsztyn.pl/wiadomosci/7163,kontrowersje-wokol-modernizacji-stadionu

 2. 10.06.17 21:53 mariusz 1981

  Lechita tępy to jesteś ty trochę szacunku do ludzi przez takich baranów ludzie myślą że kibic to bezrobotny kryminalista my sami pracujemy na opinie o kibicach wkurwiają mnie miękkie pały w barwach najebani i tłuczacy butelki czy chlający ostentacyjnie alkohol

 3. 10.06.17 17:19 dzik8297

  No właśnie szefo. Usunęli na polecenie. Chciałem obejrzeć A tu ni ma materiału

 4. 10.06.17 17:15 edward acki

  Z Olsztyna wyjechalo około 40/50 tys a reszta która została nie zalezy na stadionie hali sportowej i inwestycje typowo emerytalne beton parki czy filharmonia są skierowane do takich osób, i w najbliższych latach emigracja z pseudo miasta będzie jeszcze większą jedynie co można zrobić to wyborach w 2018 roku odciągnąć nieudaczników od koryta którym wymieniają się co kadencję wystraczy zobaczyć kto od 20 lat jest przyswajalny do koryta rozróżnić układ partyjno rodzino koleżenski

 5. 10.06.17 17:00 SzEFoo

  Materiał usunięty?

 6. 10.06.17 15:57 SzEFoo

  Grzymowicz chyba ma dość obelg pod swoim adresem i wysyła teraz ciągle Litwinskiego jesli tylko mowa o stadionie. A ten biedny darmozjad prawi co mu każą i się za każdym razem ośmiesza. Jednak tego chętnego do zbudowania stadionu nie ma i trwa ciągłe odwlekanie tematu w czasie... a wybory tuż tuż i Grzymowicz nie wie co robić bo ani nie może pogrzebać Stomilu teraz bo strzeliłby sobie samobója, ale niewygodny temat stadionu pozostaje przecież. Czyżby litwinski mu przyszedł z pomocą i wziął wszystko na siebie?  Tyszkiewicz ma rację banda kretynów rządzi tym miastem i ośrodkami miejskimi.

 7. 10.06.17 15:33 mazinho

  Zaorać stadion , pozamykać kluby , dworce , wprowadzić godzinę policyjną i po 22 niech nikt nie wychodzi, wtedy będzie bezpiecznie. Sponsorowana propaganda wiadomo z czyjej inicjatywy. Co do zabójstw ... to na Stomilu nie naliczyłem żadnego natomiast grzybowski tramwaj już ma paru ludzi na koncie

 8. 10.06.17 14:29 PatrasOKS

  Lechita, zgadzam się w 100%.musi być mobilizacja w stomilowskich szeregach, trzeba znowu wyjść i pokazać im ilu nas jest. Nawet na tą siatkę plażowa. Wywalić tych złodziei!

 9. 10.06.17 13:45 lechita

  Litwinski ty pało grzybowicza.lepiej żebym Cie nie spotkał na swojej drodze bo wyściskam cie po stomilowsku.banda kretynow wybrała kilka mocherow kazała im powiedzieć co trzeb i zajebista opinia.dlaczego idioci nie zapytali młodych nawet tych w średnim wieku bo by sie Idioci skompromitowali.a ta tempa łychę co stwierdziła ze na stadionie zabijaj to trzeba eksmitować do ciapatych tam sie nią zajmą odpowiednio.schmidt na prezydenta nie ma innej opcji a Grzymka taczkami na gnoj

 10. 10.06.17 13:31 maniek86

  Litwiński to powinien chodzić co chwila do TV. On siebie i Grzymowicza kompromituje i ciągnie na dno za każdym razem kiedy się odezwie. Co osir przez tyle lat zrobił dla sportu w Olsztynie?

 11. 10.06.17 12:45 Guto

  Dla mnie to jest kompromitacja miasta po całości. Zlecają wykonanie projektu stadionu za 2mln i następnie mówią, że nigdy go nie zbudują bo za drogi. Unia dawała dofinansowanie do stadionów.To była ta sama pula z której stawiali baseny. Oczywiście wtedy nikt o tym nie pomyślał. Grzymowicz ewidentnie przygotowuje grunt pod upadek klubu takimi "materiałami". Litwiński za to koncertowo się wypowiedział. Dyrektor Osiru zamiast walczyć o swoje obiekty gra w przeciwnej drużynie i najchętniej by wszystko zaorał i rozdał kasę biednym. To gruzowisko jest hańbą dla miasta. Tak samo Urania. Ona oczywiście też zostanie zmodernizowana na papierze. Stadion im. L. Kaczyńskiego i kasa z rządu na wczoraj. Grzymowicz nie musisz dziękować.

 12. 10.06.17 12:35 THE CORE

  Dyrektor Litwiński zarządza OSiRem i wypowiada się, że stadion to problem, Innymi słowy szef firny mówi że nie chce aby zarządzana przez niego firma się rozwijała. Brawo. Ufam, że pan Litwiński jako człowiek honoru pójdzie dalej tą drogą i złoży rezygnację z zajmowanego stanowiska a następnie wiosek o likwidację OSiR. Takie postępowanie jest naturalną konsekwencją troski o finanse miasta - nie będzie OSiR to nie będzie wydatków. no, towarzyszu Litwińskij - czekam!

 13. 10.06.17 12:34 Piotruś Pan

  Panie i Panowie, to jest jednoznaczna konsekwencja przyszłych wypadków, które opisałem w swoim komentarzu czytaj tutaj http://stomil.olsztyn.pl/KOMPROMITACJA-Rezerwy-oddaja-mecz-walkowerem,e9406.html

 14. 10.06.17 11:56 jacekoks

  Ludzie czy wy widzicie to co ja??? To jest ewidentna USTAWKA. Tylko jak się dowiedzieć kto z imienia i nazwiska zlecił stworzenie tego materiału- najprościej byłoby zapytać "dziennikarkę" która przygotowała reportaż. Jest to słabe i tendencyjne, kto to zlecił do chuja wacka?! Przecież ten dziadek z osiru porównuje budowę stadionu z bankructwem szpitali i oświaty. Kto mu kazał tak gadać telewizjo anty Olsztyn pytam was!!! Czy utrzymanie stadionu które kosztuje owe 6mln zł zrujnowało kilkanaście miast w których takie stadiony i większe powstały? Towarzysze- obudzić się bo będzie akcja "zbiorowe robienie kupy w olsztyńskich basenach jednocześnie" wtedy rzeczywiście wyeliminujemy jakikolwiek ruch sportowy w tym mieście. Do zobaczenia na siatkówce plażowej! Idziemy tam WSZYSCY

 15. 10.06.17 11:24 siergiej26

  Ja pierd... Masakra. Przecież to ewidentnie ustawka. Mi basen w Olsztynie nie przeszkadza, ale np mój syn nie chce iść w weekend na basen, tylko bardzo się cieszy że pójdziemy na stadion zobaczyć mecz piłki nożnej. Podejrzewam że nie tylko mój. Znaczy się że jesteśmy gorsi??? I tak dla śmiechu: Żona mnie zostawi jak się dowie że jestem śpiewającym łobuzem, z butelką piwa w ręku i do tego zabijam ludzi ;)

 16. 10.06.17 10:16 SzEFoo

  Przecież ewidentnie jest to propaganda na "kogoś" zlecenie. Cuda na kiju.

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!