Artykuł

Mariusz Borkowski, fot. Emil Marecki

Mariusz Borkowski, fot. Emil Marecki

Borkowski: Zaufanie przełożyć na pracę

05.03.15 22:05   em   6  

Po czwartkowym walnym w Stomilu Olsztyn o komentarz poprosiliśmy prezesa Mariusza Borkowskiego.

- Będziemy podejmować walkę. Teraz zrobię wszystko, żeby to zaufanie przełożyć na pracę. Najważniejsze na początek jest to, żeby pomóc zawodnikom. Piłkarze jak najszybciej muszą dostać zaległe pieniądze. Od piątku czeka nas dużo wizyt, jakby udało się to zrobić przed meczem, to byłoby super, ale dopiero po tych spotkaniach się okaże. Rafał będzie zajmował się sprawami sportowymi, on był piłkarzem, zna to wszystko od podszewki, on wie co najbardziej boli piłkarzy. Ja będę robił to co umiem najlepiej, czyli rozmawiał z ludźmi. Ja będę robił to, czego teraz brakowało, czyli relacji z potencjalnymi sponsorami klubu.

Tagi: Mariusz Borkowski, Stomil Olsztyn, wypowiedź, komentarz


Komentarze

 1. 07.03.15 17:31 maniek86

  @cripsy byłeś wogóle w Ostródzie? Tam nie kupisz biletu na środku boiska. Ja na portalu biletowym widzę fuuul wolnych miejsc. No ale jak kolega chce kupić bilet na trybunach VIP to życzę powodzenia!

 2. 06.03.15 23:14 czerkasow

  Crispy - ku**a, nawet nie minęła doba, a Ty chcesz żeby już był ogarnięty ten bajzel? Dzwon z pretensjami do poprzedniego prezesa i nie wylewaj swoich żali ...

 3. 06.03.15 23:09 czerkasow

 4. 06.03.15 06:55 crispy

  porządek ? jaki porządek? wczoraj poszedłem do klubu kupić karnety na Ostródę, i co !? i dla zwykłych kibiców nie ma miejsca na ostródzkiej trybunie krytej, bo wszystko zajęte dla VIP-ów ! skandal ! dla jakich VIP-ów się pytam !? dla tych, co kasę wykładają na Stomil, czy dla darmozjadów, co groszem nie sypną, dupy nie ruszą z krzesełka by dopingować piłkarzy ale zwą się mianem ,,przyjaciół'' klubu !? niestety, pani w sekretariacie jeno westchnęła wymownie błądząc wzrokiem w niebycie ... dlatego żądam ujawnienia przez klub KTO i DLACZEGO ,,okupuje'' najlepsze miejsca na stadionie !!!

 5. 05.03.15 22:48 F.R.T.

  NIE INACZEJ !! PORZĄDEK MUSI BYĆ !! KAŻDY ROBI SWOJE !! PREZES SWOJE !! A MY SWOJE !! ZAPEŁNIAMY RUDERKĘ P69 i WSZYSCY NA GDYNIĘ !!!!!!! ach... i głosować na powiaty : kętrzyński/elbląski/iławski oczywiście na STOMIL OLSZTYN !! http://sport.interia.pl/raport-mapa-kibicow/kto-komu-kibicuje/news-kto-komu-kibicuje-stworz-z-nami-mape-kibicow-polskich-klubow,nId,1669508

 6. 05.03.15 22:11 amok

  Koniec zimy!!! Wszyscy na młyn!!! JAZDA!!!

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!