Stomil Olsztyn zremisował 1:1 z Ząbkovią Ząbki. Fot. Artur Szczepański

CLJ U-17: Stomil zremisował 1:1 z Ząbkovią

04.10.21 12:29   -   0

Piłkarze Stomilu Olsztyn wywalczyli jeden punkt w meczu 7. kolejki Centralnej Ligi Juniorów U-17. Olsztyński zawodnicy na własnym boisku zremisowali 1:1 z Ząbkovią Ząbki.

Stomil wyszedł na prowadzenie w 6 minucie za sprawą Igora Jędrzejczyka. Goście do remisu doprowadzili w 17 minucie. Bramkę dla Ząbkovii strzelił Kacper Macioch.

Po pierwszej rundzie piłkarze Stomilu Olsztyn zajmują przedostatnie (7) miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 4 punktów. W następnej kolejce zagrają z Widzewem Łódź. Mecz odbędzie się 9 października (sobota) o godz. 13:00 na bocznej płycie stadionu przy Al. Piłsudskiego 69a.

1:0 - Igor Jędrzejczyk, 1:1 - Kacper Macioch (17)

Stomil Olsztyn: 1. Bartosz Stankiewicz - 13. Mateusz Wołoszyn, 6. Szymon Walko, 19. Igor Jędrzejczyk, 18. Aleksander Baniewski (75, 7. Aleks Osicki), 14. Mateusz Pajdak, 2. Maciej Oworuszko, 9. Hubert Tomaszewski (56, 11. Kacper Stryjek ), 3. Marcel Abramczyk, 20. Paweł Rogalski, 8. Mateusz Powązka (56, 16. Tomasz Domagalski).

Tagi: Stomil Olsztyn, Stomil Olsztyn - juniorzy, Stomil Olsztyn - CLJ U-17, Stomil Olsztyn - rocznik 2005, Ząbkovia Ząbki