Artykuł

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu / fot. Artur Szczepański

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu / fot. Artur Szczepański

CLJ U-17: Widzew 3:1 Stomil

22.03.22 19:21   kot   3  

Z trzeciego wyjazdowego spotkania w podopieczni Szymona Dujko-Domańskiego znowu wracają bez punktów. W sobotę Widzew Łódź wygrał na własnym boisku 3:1.

Widzew Łódź 3:1 Stomil Olsztyn
Jakub Zając 19, Kajetan Radomski 45, Milan Bazler 53 - Paweł Rogalski 75

Stomil: 1. Bartosz Stankiewicz - 3. Marcel Abramczyk, 6. Szymon Walko, 8. Mateusz Powązka (60, 25. Jakub Krztoń), 9. Hubert Tomaszewski, 10. Mateusz Pajdak, 11. Kacper Stryjek, 13. Mateusz Wołoszyn (87, 16. Szymon Kucharzewski), 17. Paweł Rogalski, 18. Aleksander Baniewski (60, 2. Patryk Trusewicz), 20. Igor Jędrzejczyk.

Stomil Olsztyn zajmuje ostatnie miejsce w tabeli. Z kompletem zwycięstw po trzech kolejkach prowadzi Escola Varsovia Warszawa.

Tagi: Stomil Olsztyn, Widzew Łódź, Centralna Liga Juniorów U-17, CLJ U-17


Komentarze

  1. 23.04.22 14:51 o Tobie Słów Kilka

    mario46 - Dyletancie a kogo to kur.. obchodzi czy oni grali 4 , 5 czy 10 wyjazd i czy grali w okrojonym składzie czy nie okrojonym składzie trener Adam Zejer wywalczył CLJ i zostawił drużynę na wicemistrzu z punktem straty do mistrza trener Andrzej Mierzejewski mało brakowało grał by w CLJ 15 teraz część tych chłopców gra w lub wchodzi do clj 17 czyli potrafili wtedy a teraz zapomnieli jak się gra ?!!! Nie kur.. tylko robią z tych chłopaków durniów zmieniając im co chwile jakiś pseudo trenerów lub inne wynalazki bez prawdziwego doświadczenia trenerskiego to jest CLJ amatorze kwaśnych jabłek i twoje tłumaczenia są z dupy chłopce ... kapisz ? A jak się nie ma czym grać to się jedzie w teren i przed startem CLJ robi się nabór z regionu najlepszych a uwierz mi żaden chłopiec nie odmówił by gry w CLJ !!! Przecież w akademii są niby ludki odpowiedzialne za skałting i inne koordynatory i inne bzdety a jak tego nie zrobili to za co biorą pieniądze i co tam jeszcze robią ? Zapamiętaj drogi kolego CLJ to nie trampek takie tłumaczenie nie przejdzie.

  2. 28.03.22 09:49 mario46

    O tobie slow kilka, wez pojedz na 4 wyjazd z rzedu i zapierdalaj w okrojonym skladzie i pokaz co potrafisz bo pisac w internecie to se mozesz

  3. 26.03.22 19:36 o Tobie Słów Kilka

    Dziś kolejna porażka, czwarta z rzędu 9:2 z Jagiellonią. Czyli spuszczamy CLJ U17 do spodu. Bravo Wy !!! Dramat !!!

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!