Artykuł

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. nice.pl

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. nice.pl

Cały czas można głosować na Stomil w konkursie Nice!

12.03.18 17:08   em   0  

Tylko do końca marca można głosować na Stomil w konkursie sponsora tytularnego I ligi. Wystarczy kliknąć raz dziennie w link, a nasz klub ma szansę wygrać produkty z oferty Nice. W jedynym opublikowanym rankingu olsztyński zespół był na I miejscu, ale nie możemy odpuścić, trzeba głosować codziennie!

Konkurs potrwa do końca marca. Na jego zakończenie trzy najlepsze kluby Nice 1 Ligi pod względem unikalnych wejść otrzymają atrakcyjne nagrody. Zwycięzca będzie mógł wybrać produkty z oferty Nice o łącznej wartości 12 tys. zł brutto.

Wskazane produkty zostaną zainstalowane na stadionie lub przylegającej do niego infrastrukturze przez Partnera Handlowego Nice. Drugi klub będzie mógł zautomatyzować swój stadion za 8 tys. zł, natomiast trzeci za 6 tys. zł. Te kwoty pozwalają na zakup profesjonalnych szlabanów, kilku bram wjazdowych na stadion czy samych napędów do różnego rodzaju automatyki wraz z akcesoriami bądź częściową instalację systemu parkingowego lub systemu kontroli dostępu do obiektu oraz wideodomofonów!

WYSTARCZY KLIKNĄĆ W TEN LINK!

Tagi: Stomil Olsztyn, Nice


Komentarze

Artykuł nie został jeszcze skomentowany - możesz być pierwszą osobą!

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!