Artykuł

Piotr Czuryłło, fot. Emil Marecki

Piotr Czuryłło, fot. Emil Marecki

Czuryłło: Turniej był wyrównany

18.01.15 22:32   em   1  

Po turnieju Stomil Cup o komentarz poprosiliśmy trenera AP Stomil Olsztyn Piotra Czuryłło.

- Turniej był wyrównany, równie dobrze każda inna drużyna by mogła zagrać za nas w finale, ale to nam dopisało szczęście i zdobyliśmy drugiej miejsce. Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszych piłkarzy, sprawili nam nie lada niespodziankę, przede wszystkim walką, której nam zawsze brakowało. Być może przyzwyczaili się do dopingu kibiców i to im pomogło wywalczyć drugiej miejsce. 

Tagi: Piotr Czuryłło, AP Stomil Olsztyn, Stomil Olsztyn - juniorzy, Stomil Cup


Komentarze

  1. 21.01.15 11:30 kibic1234

    Witam Impreza jest jedną z najlepiej przygotowanych w Polsce, ale drużynę w roczniku 2002 macie bardzo kiepską. Szkoda, że turniej piłkarski był na tak słabym poziomie. Zaproście nawet z naszego podwórka inne kluby, z których możecie brać przykład jak szkolić młodych piłkarzy. Mam nadzieję, że w przyszłości nie zaprosicie do rocznika 2002 dzieci z lat 2003/04. Wtedy macie pierwsze miejsce. Chaos , strach, brak techniki to wielkie bolączki tegoż zespołu. Nie był to turniej najmocniej osadzony w Polsce w tym roczniku, ponieważ każdy klub inny z Olsztyna nawet nie zaprasza Was na springi, jesteście za słabi. Dużo jeszcze przed Wami pracy, aby innym przynajmniej do pięt dorosnąć, bo o porównaniu nie ma mowy. Gratuluję drugiego miejsca, ale robicie chłopcom krzywdę w ocenie ich możliwości. Z nich piłkarzy jedynie okręgówki zrobicie, no chyba, że po znajomości i dla prestiżu drużyny na siłę będziecie wpychać do kadry wojewódzkiej. Ale to nie tędy droga, rzeczywistość niestety zweryfikuje ich możliwości w przyszłości i będzie to dla chłopców bardzo bolesne. Jest drugie miejsce i świetnie, ale dajcie im możliwość pokazania się na naszym olsztyńskim podwórku, niech się dowiedzą co tak naprawdę reprezentują. Zaproście inne olsztyńskie kluby. Pozdrawiam

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!