Artykuł

fot. Artur Szczepański

fot. Artur Szczepański

Emil Wojda pełniącym obowiązki dyrektora klubu

15.01.14 16:07   mmks   13  

Emil Wojda został pełniącym obowiązki dyrektora klubu Stomil Olsztyn. Na stanowisku zastąpił Andrzeja Królikowskiego, który w środę zrezygnował ze swojej funkcji z powodów zdrowotnych.

Nazwisko nowego dyrektora klubu ma być znane w najbliższym czasie, najprawdopodobniej wyłoni go konkurs.

Tagi: Stomil Olsztyn, Emil Wojda, Andrzej Królikowski


Komentarze

 1. 16.01.14 23:50 Pawlik

  Akurat Grudziądz nie jest zapytał wiocha ani Rybnik bo wielkość miasta nie ma żadnego znaczenia jaki będzie budżet klubu.Olsztyn nie jest położony przy autostradzie ponadto żaden przemysł się tu nie rozwija oprócz budowania marketów,stadionu brak wiec kasa z Libry się skończy to zacznie się wtedy nędza.

 2. 16.01.14 19:41 Pruski

  Nawet bez porównywania się z innymi miastami widać, że władze Olsztyna z jakiegoś powodu uważają, że Stomilowi się nic nie należy. Nawet na sylwestra nie zorganizowano żadnej imprezy, poza odliczaniem i życzeniami Pana Prezydenta. Tak więc widać, że miasto oszczędza na zabawie sylwestrowej jak i na zabawie na stadionie. Nie wspominając po raz n-ty o stadionie samym w sobie... A dyrektorowi życzę powodzenia i dobrych pomysłów. :)

 3. 16.01.14 13:47 przem85

  Kochani, panprezydent i radni miasta Olsztyn mają ważniejsze wydatki niż jakiś tam sport. Bardzo mnie to boli ale taka jest nasza smutna Olsztyńska żeczywistość. A to obwodnica, a to tramwaje które są nam przecież DO ŻYCIA NIEZBĘDNE JAK WODA! Sport jest na szarym dalekim końcu. Jednak pamiętajcie urzędasy że będziecie rozliczeni na wyborach. SPW

 4. 16.01.14 10:59 pol4334

  czytam ze zrozumieniem, milem właśnie na myśli to ze takie miasto ma na pewno wyższe wpływy do budżetu, ale jeśli tak wyglądają dane na temat przychodów to nie mam pytań, powinni sypnąć i na Stomil.

 5. 16.01.14 10:24 czerkasow

  pol4334 - czytaj ze zrozumieniem - "władze miejskie Rybnika" i nie ma tu znaczenia żadna elektrownia (która jest niezależna od miasta) czy jakaś strefa przemysłowa. Dochód budżetu miasta w przeliczeniu na mieszkańca Rybnika wyniósł w 2011 r. 4494 zł, a na mieszkańca w Olsztynie a analogicznym okresie 4493 zł, przy czym Rybnik jest nieco większy od Elbląga ... Więc czytaj wyraźnie - dla ludzi ogarniętych ww. dane dadzą do myślenia jak Olsztyn traktuje sport w swoim"ogródku".

 6. 16.01.14 06:59 pol4334

  do pojezierski - Rybnik to Śląsk, nawet nie da się z Olsztynem porównać. Nie dość że też mają strefę przemysłową na której masz produkcje największych europejskich firm to jeszcze elektrownia rybnik jest prawdziwym kolosem. Przejedz się kiedyś na Śląsk, szczególnie do Gliwic na strefę to zobaczysz ile lat za murzynami stoi cala Warmia i Mazury w kwestii gospodarki.

 7. 15.01.14 22:13 NAGÓRKI

  No to teraz (zaraz) powitamy pewnie kogoś z Biskupca NA TYM STANOWISKU :)

 8. 15.01.14 22:11 maniek86

  Zdrowie przede wzystkim. Powrotu do zdrowia Panie Andrzeju!

 9. 15.01.14 20:21 chodi

  do Pojezierski też to czytałem na 90minut.pl Myślałem, że szczękę z podłogi będę musiał zbierać. Taki Rybnik... nie wiele większy od Elbląga, miasto na prawach powiatu daje prawie 1.6 mln na piłkarzy, którzy nigdy nic wielkiego nie osiągneli a na cały sport 7mln zł!!!! Olsztyn miasto o prawie 50 tyś mieszkańców większe do tego stolica woj z trzema mocnymi zespołami (AZS, Stomil i Warmia Traveland) i daje za przeproszeniem gó.no a nie pieniądze. Teraz już wiem skąd OG ma kasę, jedyny sponsor to uwaga..... miasto Grudziądz, które jest tak zapyziałą wiochą, że szkoda to opisywać. Olsztyn powinien dawać około 2,5 mln zł co sezon na Stomil plus sponsorzy (Libra, DBK, Arbet) razem ok 3,5mln i tutaj powinna być bez większych problemów Extraklasa (GKS Bełchatów i Podbeskidzie z C+ mieli po 6 - 7 mln!!!).... Takie jest moje zdanie.

 10. 15.01.14 19:50 Pojezierski

  "Władze miejskie Rybnika ustaliły podział dotacji na wsparcie sportu w tym mieście w 2014 roku. Energetyk ROW Rybnik otrzyma dofinansowanie w wysokości 1,55 mln złotych. W tym roku władze Rybnika na działalność klubów sportowych przeznaczą łącznie 7 mln zł." !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 11. 15.01.14 17:39 Emilozo

  Jaki pasjonat? Przecież Emil Wojda od dawna jest na etacie w klubie i najlepiej się orientuje w sprawach, które miał dyrektor klubu. A kto miał przejąć tymczasowo obowiązki. Trener juniorów z rocznika 2006? Mam nadzieję, że to przejściowy temat i Emil będzie odpowiadał tylko za sprawy marketingowe, zgodnie ze swoim wykształceniem ;) Również życzę powodzenia, bo chyba nikt nie lubi robić swoich podstawowych obowiązków i dodatkowych.

 12. 15.01.14 17:09 vandzik

  Amatorszczyzna? Pasjonat przejmuje tymczasowo wakat w klubie. Z mojej strony - powodzenia! Poza tym nikt nie urodził się dyrektorem (to już nie te czasy).

 13. 15.01.14 16:54 wowo

  ....amatorszczyzna w amatorskim klubie...qrwa bawicie się dzieciaki

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!