Artykuł

Krzysztof Filipek przez pół roku będzie grał w Huraganie Morąg. Fot. Artur Szczepański

Krzysztof Filipek przez pół roku będzie grał w Huraganie Morąg. Fot. Artur Szczepański

Filipek i Stefanowicz w Huraganie

07.03.13 12:03   em   5  

Krzysztof Filipek oraz Radosław Stefanowicz w rundzie wiosennej będą reprezentowali barwy Huraganu Morąg - informuje serwis huraganmorag.pl.

Krzysztof Filipek do Huraganu trafi na zasadzie półrocznego wypożyczenia. Przypomnijmy, że olsztyńskiego napastnik w kadrze nie widzi trener Zbigniew Kaczmarek.

Radosław Stefanowicz nie podpisał nowej umowy ze Stomilem i od stycznia jest wolnym zawodnikiem.

W Huraganie Morąg zagra także Paweł Szymański, który zimą był testowany w olsztyńskim Stomilu.

Tagi: Stomil Olsztyn, Krzysztof Filipek, Radosław Stefanowicz, Paweł Szymański, Huragan Morąg, transfery, I liga


Komentarze

 1. 07.03.13 19:13 przem85

  Chciał bym żebyśmy się utrzymali , wierzę że damy radę, ale do trenera to mam uraz po rundzie jesiennej. Ile to razy przegrywaliśmy mecz czy to u siebie czy na wyjeździe a trener twardo do 90minuty jednym napastnikiem grał. Jak już robił zmiany to w defensywie. Trochę przypominał mi Smudę na euro :((( Optymistą jestem i wierzę w utrzymanie ale mam nadzieję że Kaczmarek nawet po utrzymaniu Stomilu w lidze odejdzie.

 2. 07.03.13 17:54 czerkasow

  Przem - optymista, kontrakt ma do końca czerwca ...

 3. 07.03.13 13:33 maniek86

  Powodzenia w Morągu panowie!

 4. 07.03.13 13:13 przem85

  Dobrze że Filipek tylko na pół roku na wypożyczenie poszedł. Wróci na jesień i będzie grał w pierwszym składzie jak już zmieni się sztab szkoleniowy w Stomilu.

 5. 07.03.13 12:18 Pokorny

  Jeśli Stefan zgodził się na dwa tysiące to ja się zastanawiam ile chciał od Stomilu oraz ile mu zaproponowali. Gdy mówił ,że oferują mu 800zł nie wierzyłem gdy dowiedziałem się , że zagra w Huraganie uwierzyłem.Szkoda chłopaka mi by nie chciało się grać w klubie w którym i tak nie ma szans na awans. Nawet jakby zajęli 1 miejsce Huragan i tak nie awansuje.

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!