Artykuł

Fortuna została nowym sponsorem Stomilu Olsztyn, fot. Kacper Kirklewski / stomilolsztyn.com

Fortuna została nowym sponsorem Stomilu Olsztyn, fot. Kacper Kirklewski / stomilolsztyn.com

Fortuna sponsorem Stomilu Olsztyn

16.07.19 11:50   em, źródło: stomilolsztyn.com   4  

Firma bukmacherska Fortuna została oficjalnym sponsorem Stomilu Olsztyn. Umowa będzie obowiązywać co najmniej do końca sezonu 2019/2020.

– Zaangażowanie klubu oraz piłkarzy w walkę o przetrwanie Stomilu na poziomie Fortuna 1 Ligi w rundzie wiosennej ubiegłego sezonu zrobiło na całym środowisku piłkarskim duże wrażenie - powiedział Leszek Haba, Członek Zarządu, Dyrektor Marketingu Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie.

I dodaje: - Jestem przekonany, że nadchodzą lepsze dni dla Dumy Warmii, dlatego, jako Fortuna chcemy towarzyszyć zespołowi z Olsztyna w walce o coraz wyższe cele sportowe i organizacyjne. Mam nadzieję, że dzięki współpracy ze Stomilem wzmocnimy swoją obecność w regionie, a klub, przy naszym wsparciu już niedługo nawiąże do czasów, gdy jak równy z równym rywalizował z najlepszymi drużynami w kraju.

Na mocy porozumienia na stadionie w Olsztynie pojawią się dodatkowe nośniki reklamowe Fortuny. Wspólne plany marketingowe Stomilu i nowego sponsora zakładają również aktywacje skierowane do kibiców oraz obecność bukmachera w klubowych kanałach social media.

– Cieszy nas niezmiernie, że tak uznana na polskim rynku firma jaką bez wątpienia jest Fortuna dołączyła do grona firm wspierających Klub i razem będziemy budować #NowyStomil. Wierzę, że ta współpraca przyniesie korzyści dla obu stron - powiedział prezes Stomilu Robert Jurga.

Fortuna

Tagi: Stomil Olsztyn, Fortuna, Robert Jurga, Leszek Haba


Komentarze

 1. 16.07.19 16:53 chodi

  Brawo! Dziękujemy i witamy w gronie sponsorów Dumy Warmii.

 2. 16.07.19 12:52 SzEFoo

  Przecież napisane jest, że zostali "oficjalnym sponsorem Stomilu Olsztyn". Więc na pewno w kwestiach finansowych klub zyska więcej niż było dotychczas z racji tytularnego sponsora 1 ligi.

 3. 16.07.19 12:36 Lejtnant

  Tu akurat nie ma zasług zarządu , bo wszystkie kluby Fortuna I ligi są w tym sezonie sponsorowane przez... Fortunę. Nie tlko Stomil. A więc jest to tania propaganda a nie znalezienie sponsora.

 4. 16.07.19 12:28 barakuda

  Brawo

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!