Relacja z meczu GKS Bełchatów (juniorzy) - Stomil Olsztyn (juniorzy)

2013/2014 - CLJ (3. kolejka) Bełchatów - 1 września 2013 r.
godz. 15:00

GKS Bełchatów (juniorzy) 1:1 Stomil Olsztyn (juniorzy)
1:0
41' Damian Grzejda Bramki Dawid Szymonowicz 90'
Mateusz Sienikowski ż
Bramki GKS Bełchatów (juniorzy): 52. Damian Podleśny - 26. Paweł Majchrowski, 29. Bartłomiej Kondracki (68, 41. Mateusz Hertel), 42. Dawid Flaszka (56, 56. Krystian Pałczyński), 44. Mateusz Świąder, 46. Michał Stępień, 48. Damian Szymański, 59. Bartosz Turniak, 62. Tomasz Płoszka (74, 69. Mikołaj Bociek), 80. Albin Maciejewski, 91. Damian Grzejda (65, 50. Krzysztof Opyd).
Stomil Olsztyn (juniorzy): 25. Michał Przyborowski - 3. Filip Francuz, 6. Dawid Szymonowicz, 19. Damian Zacheja (61, 13. Wojciech Żęgota), 10. Wiktor Abramczyk - 17. Mateusz Sienikowski (71, 95. Dariusz Gawryś), 15. Arkadiusz Mroczkowski, 4. Bartosz Bartkowski, 20. Cezary Sobolewski (57, 16. Dawid Chabko), 7. Patryk Kun - 11. Piotr Wypniewski (75, 2. Michał Wiśniewski).
Szczegóły sędziował: Łukasz Sowada (Opole).

Juniorzy Stomilu Olsztyn w Centralnej Lidze Juniorów zremisowali 1:1 z GKS-em Bełchatów. Wyrównującą bramkę w doliczonym czasie gry strzelił Dawid Szymonowicz.

Juniorzy Stomilu Olsztyn to spotkanie powinni spokojnie wygrać. Podopieczni Adama Łopatki stworzyli sobie sporą ilość sytuacji, ale nasi zawodnicy razili skutecznością.

W 40 minucie straciliśmy bramkę, a wyrównanie padło dopiero w doliczonym czasie gry. Jeden punkt uratował Dawid Szymonowicz. W drugiej połowie drużyna gospodarzy grała w osłabieniu, ponieważ jeden zawodnik GKS-u zobaczył czerwona kartkę.

W ramach 3. kolejki Centralnej Ligi Juniorów piłkarze Stomilu Olsztyn zagrają w niedzielę (1 września) o godzinie 15:00 na wyjeździe z GKS-em Bełchatów.

Bełchatowianie zajmują obecnie piąte miejsce w tabeli z dorobkiem 4 punktów. Piłkarzem tego zespołu jest Patryk Rynkiewicz, który w przeszłości grał w olsztyńskim klubie.