Dawid Szymonowicz, fot. Artur Szczepański

Juniorzy remisują w Bełchatowie

01.09.13 17:48   em   0

Juniorzy Stomilu Olsztyn w Centralnej Lidze Juniorów zremisowali 1:1 z GKS-em Bełchatów. Wyrównującą bramkę w doliczonym czasie gry strzelił Dawid Szymonowicz.

Juniorzy Stomilu Olsztyn to spotkanie powinni spokojnie wygrać. Podopieczni Adama Łopatki stworzyli sobie sporą ilość sytuacji, ale nasi zawodnicy razili skutecznością.

W 40 minucie straciliśmy bramkę, a wyrównanie padło dopiero w doliczonym czasie gry. Jeden punkt uratował Dawid Szymonowicz. W drugiej połowie drużyna gospodarzy grała w osłabieniu, ponieważ jeden zawodnik GKS-u zobaczył czerwona kartkę.

Tagi: Stomil Olsztyn - juniorzy, Dawid Szymonowicz, Bełchatów, GKS Bełchatów, Centralna Liga Juniorów