Relacja z meczu Granica Kętrzyn - Stomil II Olsztyn

WPP 2020/2021 (III runda, 11.XI.2020 r.) Kętrzyn
Bydgoska 20, 11-400 Kętrzyn
Granica Kętrzyn 1:0 Stomil II Olsztyn
0:0
60' Marcin Dwulat Bramki
Bramki Granica Kętrzyn: 12. Mateusz Papliński - 13. Mateusz Jońca, 6. Piotr Dominik, 14. Arkadiusz Koprucki, 27. Tomasz Bobrowski, 16. Jakub Brych (63 15. Krzysztof Jaskólski), 4. Bartłomiej Czerniakowski, 11. Łukasz Swacha-Sock, 29. Marcin Swacha-Sock, 2. Marcin Dwulat (76 92. Michał Wołowik). 8. Paweł Miłoszewski
Stomil II Olsztyn: 93. Jacek Troshupa - 7. Sebastian Puszkar, 6. Jan Dziemidowicz, 33. Łukasz Sadowski, 24. Marcel Supranowicz, 16. Maciej Kotarba - 19. Kacper Grzeszczyk, 21. Hubert Świder, 20. Marcin Zdunek, 10. Konrad Krogól - 97. Łukasz Borkowski.

Piłkarze Stomilu II Olsztyn na III rundzie zakończyli przygodę w Wojewódzkim Pucharze Polski. Podopieczni Pawła Głowackiego przegrali 0:1 (0:0) w Kętrzynie z miejscową Granicą.

W pierwszej połowie spotkania olsztyński zespół bardzo dobrze się bronił. Jacek Troshupa zablokował bramkę i Granica nie była wstanie strzelić bramki. Bramkarz drużyny rezerw obronił nawet rzut karny.

W drugiej połowie miejscowym udało się raz strzelić gola. W 60 minucie Granica wyszła na prowadzenie za sprawą Marcina Dwulata. Olsztyński zespół przegrał by zdecydowanie więcej, ale bardzo dobrze bronił w tym meczu Trosupa, który przy wyniku 0:1 obronił kolejnego karnego.

W środę (11 listopada) Stomil Olsztyn zagra z Granicą Kętrzyn w ramach III rundy Wojewódzkiego Pucharu Polski.

Podopieczni Pawła Głowackiego zagrają na wyjeździe z Granicą Kętrzyn. Początek spotkania o godz. 13.

We wcześniejszej rundzie Stomil II wyeliminował z rozgrywek Zagłędę Lisów. Granica grała już 2 spotkania w tegorocznej edycji Wojewódzkiego Pucharu Polski. Wygrywali na wyjazdach 5:2 z Wilczkiem Wilkowo oraz 3:1 z Orlętami Reszel.

W tym sezonie Stomil już grał w Kętrzynie, na początku września przegrał 0:4. W drużynie prowadzonej przez Adama Fedoruka gra były piłkarz Stomilu - Arkadiusz Koprucki oraz wypożyczony od nas Mateusz Jońca.