Stomil Olsztyn przegrał w Kętrzynie. Fot. kksgranicaketrzyn.pl

Stomil II odpadł z Wojewódzkiego Pucharu Polski

11.11.20 14:51   em   3

Piłkarze Stomilu II Olsztyn na III rundzie zakończyli przygodę w Wojewódzkim Pucharze Polski. Podopieczni Pawła Głowackiego przegrali 0:1 (0:0) w Kętrzynie z miejscową Granicą.

W pierwszej połowie spotkania olsztyński zespół bardzo dobrze się bronił. Jacek Troshupa zablokował bramkę i Granica nie była wstanie strzelić bramki. Bramkarz drużyny rezerw obronił nawet rzut karny.

W drugiej połowie miejscowym udało się raz strzelić gola. W 60 minucie Granica wyszła na prowadzenie za sprawą Marcina Dwulata. Olsztyński zespół przegrał by zdecydowanie więcej, ale bardzo dobrze bronił w tym meczu Trosupa, który przy wyniku 0:1 obronił kolejnego karnego.

Stomil II: 93. Jacek Troshupa - 7. Sebastian Puszkar, 6. Jan Dziemidowicz, 33. Łukasz Sadowski, 24. Marcel Supranowicz, 16. Maciej Kotarba - 19. Kacper Grzeszczyk, 21. Hubert Świder, 20. Marcin Zdunek, 10. Konrad Krogól - 97. Łukasz Borkowski.