Artykuł

Grzegorz Lech: Zawsze byłem w tym klubie i chciałem mu pomagać

21.09.20 20:13   em   8  

Nowym prezesem Stomilu Olsztyn został Grzegorz Lech. Po nominacji na to stanowisko były już piłkarz olsztyńskiego Stomilu udzielił wywiadu dla klubowego portalu w roli prezesa.

- Zawsze byłem w tym klubie i chciałem mu pomagać - mówił n.in. Grzegorz Lech.

We wtorek (22 września) o godz. 14 odbędzie się konferencja prasowa z udziałem nowego prezesa Stomilu.

Zobacz także:

Tagi: Stomil Olsztyn, Grzegorz Lech, wywiad, I liga


Komentarze

 1. 24.09.20 14:00 Gacek Z

  Grzesiu, ale robiłeś to za darmo czy brałeś za to pieniądze? I to niemałe. Przyznaj się Grzesiu

 2. 22.09.20 11:00 zjs

  Gdyby mierzyć człowieka miarą elokwencji to Engel byłby trenerem reprezentacji Polski do dziś, szanowny THE CORE. Natomiast trzeba wiedzieć co się mówi w miarę sprawnie w naszym pięknym języku. Grzesiu był trochę stremowany. Co jego kwalifikacji nie wypowiadam się bo ich nie znam. Oby nie było tylko jak w polityce, że rząd rządzi ale prezes Kaczyński jako Naczelnik steruje całym procesem.

 3. 22.09.20 10:53 DJKS

  Wizerunkowe ocieplenie, Brański chce trochę zmazać plamę. Jeśli chodzi o wiedzę, kontakty menedżerskie, umiejętność zarządzania i doświadczenie w branży to niestety słabo to wygląda. W obecnej sytuacji Stomil potrzebuje fachowców, a nie eksperymentów...

 4. 22.09.20 09:27 A Ś

  Zna klub przezyl w nim nie jedno lepsze gorsze chwile wiec mam madzieje ze bedzie dzialal rozadnie przedewszystkim zeby nie byl carem jak poprzednik co powie to tak ma byc! Zeby sluchal ludzi i czerpal z tego najwazniejsza wiedze

 5. 22.09.20 08:31 THE CORE

  Myślałem, że Lech jest bardziej elokwentny. Lecz nic to, nie za barwne wypowiedzi będzie rozliczany. Poprzedni prezes miał kwiecisty język i chyba niewiele więcej. W ciągu ostatnich 30 lat chyba żaden inny prezes nie miał na starcie takiego olbrzymiego kapitału zaufania jak Lech. Powodzenia.

 6. 21.09.20 21:30 SNICKERS

  Nie wiem co ale coś mi mówi - o ile Grzesiek nie da się zmanipulować to będzie dobrze. Chłop zna realia olsztyńskiej piłki. Trzymam za niego kciuki.

 7. 21.09.20 21:14 nor

  Łatwo nie będzie, ale kiedy tu było łatwo i lekko... Powodzenia, Lechu!

 8. 21.09.20 21:02 Piekarz/OKS

  Grzesiu, jesteś odpowiednią osobą na tym stanowisku. Dumę Warmii masz we krwi i przelanym pocie na boisku. Do tego inteligencja, mądrość, charakter. Powodzenia. SPW!

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!