Artykuł

Hubert Niedzielski, fot. wartapoznansa.pl

Hubert Niedzielski, fot. wartapoznansa.pl

Hubert Niedzielski przed meczem Warta - Stomil

19.03.13 00:01   mmks   2  

O opinię przed meczem Warta Poznań - Stomil Olsztyn poprosiliśmy Huberta Niedzielskiego, rzecznika prasowego oraz redaktora naczelnego oficjalnego serwisu poznańskiego klubu.

- Dla Warty będzie to ważny mecz - w dwóch dotychczasowych spotkaniach rozegranych przez nas w Poznaniu nie udało nam się zdobyć punktów, dlatego postaramy się o nie już w spotkaniu ze Stomilem. Jak twierdzi trener Borowski, mamy młody zespół, który buduje swoje morale. Nasza drużyna ukształtowała się krótko przed startem rozgrywek i złożona jest z zawodników, którym potrzeba czasu na dobre zrozumienie się na boisku. Warciarzom nie brak jednak ducha walki i chęci zwycięstw. Jesienią w Olsztynie odnieśliśmy pewne zwycięstwo, choć z wyjściowej jedenastki z tamtego meczu pozostał w klubie tylko kapitan, Tomek Magdziarz oraz Łukasz Radliński i Krzysztof Bartoszak. Wierzę, że i tym razem możemy wywalczyć pierwsze punkty w rundzie wiosennej.

Więcej informacji o meczu:

Tagi: Hubert Niedzielski, Stomil Olsztyn, Warta Poznań, opinia przed meczem, I liga, rozmowa, wypowiedźKomentarze

  1. 19.03.13 20:56 adach2607

    Tylko zwyciestwo!!!

  2. 19.03.13 20:15 malczewskim90

    Bardzo ważny mecz, kolejny rywal do ugryzienia. Ewentualna porażka baaardzo skomplikuje i tak już trudną sytuację Stomilu.

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!