Bramkę dla Stomilu Olsztyn strzelił Paweł Piceluk, fot. Artur Szczepański

Poznań - 22 maja 2013 r., godz. 17:00

Kolejny remis z drużyną z dolnej części tabeli

22.05.13 18:48   em   12

Piłkarze Stomilu Olsztyn zremisowali 1:1 z Wartą Poznań. Jedyną bramkę dla naszego zespołu na początku pierwszej połowy strzelił Paweł Piceluk.

Kibice Stomilu Olzstyn mogą żałować, że dzisiaj Stomil Olsztyn nie grał z drużyną z czołówki tabeli, bo wtedy pewnie byśmy wywieźli komplet punktów. Narzekać jednak też nie mamy prawa bo nie pozwoliliśmy Warcie na zdobycie kompletu punktów i nasza sytuacja w tabeli nadal jest bardzo korzystna.

Podobnie jak w ostatnim meczu w Legnicy Stomil Olsztyn rozpoczął drugą połowę od mocnego uderzenia. Bramkę zdobył Paweł Piceluk, który wykorzystał dobrą kombinacyjną akcję Grzegorza Lecha oraz Łukasza Jeglińskiego.

Do wyrównania doprowadził Marcin Trojanowski, który odważnie wszedł w pole karne. Ryzyko się opłaciło i Warta zdobyła bramkę na wagę jak się później okazało jednego punktu.

Stomil Olsztyn nadal ma przewagę siedmiu punktów nad Wartą Poznań. Podopieczni Zbigniewa Kaczmarka wykonali kolejny krok w stronę utrzymania w I lidze. Kolejny mecz nasi piłkarze zagrają w sobotę z Okocimskim KS Brzesko. Początek meczu o godzinie 16:00.