Artykuł

Grafika promująca sponsora. Fot. stomilolsztyn.com

Grafika promująca sponsora. Fot. stomilolsztyn.com

Innteo sponsorem głównym na kolejny rok

26.05.23 10:05   kyn   7  

Stomil Olsztyn przedłużył kontrakt sponsorski z Innteo na kolejny rok. Logo firmy pojawi się na koszulkach zawodników Dumy Warmii.

Innteo powstało z myślą o kompleksowej pomocy przedsiębiorcom oraz jednostkom naukowym w procesie kreacji innowacji – od pomysłu do wejścia na rynek. Skupiają się na pomocy w procesie pozyskiwania finansowania prywatnego i publicznego dla start-upów, przedsiębiorstw bardziej rozwiniętych, jak i dużych spółek i jednostek naukowych. Nie ograniczają się do określonych dziedzin wiedzy, ale pomagają każdemu z ciekawym pomysłem i potencjałem. Wsparcie obejmuje doradztwo w pozyskaniu kapitału (pisanie wniosków o dotacje m.in. do NCBR czy PARP), pomoc prawną (np. przygotowanie umów inwestycyjnych) oraz księgową (rozliczenia wniosków) - czytamy na oficjalnej stronie klubu.

 

Tagi: Stomil Olsztyn, Inteo, sponsor


Komentarze

 1. 26.05.23 18:38 EXTRA

  Szkoda , bo nie ma co ukrywać dobrych pomysłów - jeśli oczywiście istnieją

 2. 26.05.23 17:57 nowy nick czerkasowa

  Poniekąd. Ale nie będę się rozwijał.

 3. 26.05.23 17:05 EXTRA

  Szakar wiesz że działanie wymaga zaangażowania - tutaj słabo to wygląda . Pogadanki przy piwie zawsze dobrze brzmią . Czerkasow czy masz kogoś innego na myśli , jakiś inny podmiot ??

 4. 26.05.23 12:26 nowy nick czerkasowa

  Śmiechu warte.

 5. 26.05.23 11:13 waldi812

  Brawo! Oby redakcja strony była równie innowacyjna i nastawiona na rozwój.

 6. 26.05.23 11:05 Szakar

  Żukowski który został w najgorszym momencie dla Stomilu, dalej wspieraja klub. Dla mnie to świetna informacja. Zła, że muszę czytać zakompleksione komentarze chłystków.

 7. 26.05.23 10:57 nowy nick czerkasowa

  Czyli większościowy właściciel zostaje. Niestety.

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!