Artykuł

Mirosław Jabłoński, fot. Emil Marecki

Mirosław Jabłoński, fot. Emil Marecki

Jabłoński: Zwycięstwo to największy plus tego meczu

21.03.15 19:34   em   2  

Po meczu Stomil Olsztyn - Pogoń Siedlce o komentarz poprosiliśmy trenera olsztyńskiego zespołu Mirosława Jabłońskiego.

- Pogoń Siedlce to inny zespół, niż ten, z którym wygraliśmy w rundzie jesiennej. Zdecydowanie lepiej grają w ofensywie. Analizowaliśmy ich grę, postanowiliśmy zagrać wyższym pressingiem. Wiedzieliśmy jak tą piłkę od tyłu rozgrywają, ale to nasze wyjście skończyło się jak zawsze: utratą jednej, drugiej bramki. Wróciliśmy do naszego starego, wypracowanego stylu gry, który opiera się na solidnej defensywie i gry z kontry. Chcieliśmy zagrać ofensywnie w tym spotkaniu, bo był to ostatni mecz w tej rundzie w Olsztynie. Pod kibiców, żeby było ciekawiej. No i ciekawie było... Cieszymy się, że zdobyliśmy trzy punkty. Zwycięstwo to największy plus tego meczu. Zwycięstwo ułatwiło nam zejście z boiska Jacka Kozaczyńskiego. Wszedł nierozgrzany bramkarz, to też nam ułatwiło zadanie.

Tagi: Stomil Olsztyn, Pogoń Siedlce, Mirosław Jabłoński, komentarz po meczu, wypowiedź, I liga


Komentarze

  1. 21.03.15 19:51 maniek86

    Dokładnie! Gramy swoje. Taki mamy styl gry! Co też zauważyłem. Wcześniej przy rzutach różnych dla przeciwnika trzech naszych stało na linii środkowej i czekało na szybkie podanie od Skiby. Ostatnio tak nie gramy.

  2. 21.03.15 19:41 Wielki Stomil

    grajcie tak jak do tej pory wole solidny Stomil z tylu i zawsze cos strzelic z przodu i przez to jestesmy tak wysoko

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!