Artykuł

Jacek Małyszek, fot. Emil Marecki

Jacek Małyszek, fot. Emil Marecki

Jacek Małyszek sędzią meczu z Olimpią Grudziądz

10.04.18 11:42   mmks   3  

Jacek Małyszek będzie sędzią środowego meczu pomiędzy Stomilem Olsztyn i Olimpią Grudziądz. Spotkanie odbędzie się o godzinie 19:00 w Ostródzie.

Ostatni raz ten arbiter prowadził mecz z udziałem "biało-niebieskich" 22 października 2017 roku. Wówczas Stomil przegrał na wyjeździe z Zagłębiem Sosnowiec 1:5.

Więcej informacji o meczu:

Tagi: Jacek Małyszek, Stomil Olsztyn, Olimpia Grudziądz


Komentarze

  1. 10.04.18 16:57 tomtom

    Ciekawe co ten as ze spółdzielni sędziowsko-śląskiej wykombinuje. Karne czy czerwone? bo żółte to na pewno będzie dawać.

  2. 10.04.18 16:57 tomtom

    Ciekawe co ten as ze spółdzielni sędziowsko-śląskiej wykombinuje. Karne czy czerwone? bo żółte to na pewno będzie dawać.

  3. 10.04.18 11:58 yazwami

    mecz w Ostródzie? rano mówili w radiu ze w Olsztynie

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!