Relacja z meczu Jagiellonia Białystok - Stomil Olsztyn

Sparing - 2015/2016 Koniec Białystok (boczne boisko Stadionu Miejskiego)
Jagiellonia Białystok 4:1 Stomil Olsztyn
3:0
21' (k) Konstantin Vassiljev
24' Przemysław Frankowski
38' Przemysław Frankowski
74' Jan Pawłowski
Bramki Rafał Remisz 68'
ż Rafał Grzyb
ż Kamil Pajnowski
Bramki Jagiellonia Białystok: Bartłomiej Drągowski (46 Krzysztof Baran) - Łukasz Burliga (46 Matija Širok), Sebastian Madera (46 Martin Baran), Igors Tarasovs (46 Guti), Piotr Tomasik (46 Kamil Pajnowski, 79 Kacper Falon) - Przemysław Frankowski (46 Alvarinho), Rafał Grzyb (46 Luka Asatiani), Jacek Góralski (46 Taras Romanczuk), Konstantin Vassiljev (46 Kacper Falon, 62 Emil Łupiński), Fedor Černych (46 Karol Mackiewicz) - Piotr Grzelczak (46 Jan Pawłowski).
Stomil Olsztyn: 82. Piotr Skiba - 18. Janusz Bucholc (46, 3. Rafał Remisz), 12. Michał Trzeciakiewicz, 28. Tomasz Wełna, 4. Jarosław Ratajczak (46, 87. Maksymilian Brzosko) - 11. Karol Żwir (65, 17. Piotr Wypniewski), 21. Łukasz Jegliński (46, 22. Tsubasa Nishi), 7. Paweł Głowacki, 5. Grzegorz Lech (46, 77. Paweł Łukasik), 8. Piotr Głowacki (46, 9. Łukasz Suchocki) - 88. Rafał Kujawa.

Relacja live Ostatnia aktualizacja: 06:44:38

90' Koniec meczu. Przegrywamy 1:4.
88' Głowacki uderzał z wolnego, piłka minimalnie nad poprzeczką.
87' Indywidualna akcja Suchockiego, skrzydłowy "biało-niebieskich" oddaje strzał, ale pewnie broni Baran.
85' Alvarinho strzelał z rzutu wolnego, piłka przeleciała na szczęście obok bramki.
81' Mackiewicz zdobywa kolejnego gola, jednak chorągiewka sędziego jest w górze - spalony.
79' Falon ponownie na boisku, tym razem za Pajnowskiego. 77
74' GOOOL - Jan Pawłowski. Mackiewicz wykłada piłkę Pawłowskiemu, a ten zdobywa czwartego gola. 77
68' GOOOOOOOOOOLLLL - RAFAŁ REMISZ. Obrońca "biało-niebieskich" pokonała Krzysztofa Barana strzałem zza pola karnego. 1
65' Wypniewski wchodzi za Żwira.
64' Głową strzelał Kujawa, niestety niecelnie.
62' Łupiński w miejsce Falona.
54' Piłka uderzona przez Alvarinho trafiła w słupek. Nadal 0:3.
49' Żółtą kartką ukarany Pajnowski. 77
46' 13:05 - początek drugiej połowy.
46' Jagiellonia całkowicie zmienia "jedenastkę". Brakuje w niej Szymonowicza, który dzisiaj był w delegacji klubu podczas wizyty w przedszkolu.
44' Futbolówka uderzona z ponad 20 metrów przez Frankowskiego poleciała nad poprzeczką.
41' Ależ była szansa na strzelenie gola dla Stomilu. Piłka uderzona z rzutu wolnego przez Kujawę trafiła w spojenie słupka z poprzeczką.
39' Żółtą kartką ukarany Grzyb. 77
38' GOOOL - Przemysław Frankowski. Grzelczak do Frankowskiego, a ten strzela trzeciego gola. 77
29' Tym razem strzelał Grzyb, piłka poleciała nad poprzeczką.
26' Kolejna groźna akcja gospodarzy. Tym razem piłka uderzona przez Černycha przeleciała minimalnie nad poprzeczką. Jagiellonia osiągnęła wyraźną przewagę.
24' GOOLL - Przemysław Frankowski. Skrzydłowy Jagiellonii pokonał Skibę pięknym uderzeniem zza "szesnastki". 0:2. 77
21' GOOL - Konstantin Vassiljev. W polu karnym faulowany Grzelczak, do piłki ustawionej na jedenastym metrze podchodzi Vassiljev i pokonuje Skibę. Przegrywamy 0:1. 77
15' Mocne uderzenie zza "szesnastki" Kujawy, ale Drągowski paruje futbolówkę na rzut rożny.
12' Teraz dwa razy świetnie broni Skiba, najpierw paruje na rzut rożny strzał Tomasika, a następnie broni piłkę uderzoną głową przez Maderę.
8' W odpowiedzi w dobrej sytuacji po podaniu od Grzyba znalazł się Frankowski, ale broni Skiba.
8' Na bramkę Drągowskiego uderzał Kujawa, ale golkiper gospodarzy ponownie broni.
7' Stomil gra póki co wysokim pressingiem.
4' Piotr Głowacki zdecydował się na strzał zza pola karnego, pewnie jednak Drągowski.
1' Gramy - 12:04.
Jagiellonia w najmocniejszym dzisiaj składzie. Zapowiada się interesujący sparing.