Artykuł

Kacper Kondracki. Fot. gkswikielec.pl

Kacper Kondracki. Fot. gkswikielec.pl

Jak radzili sobie na wypożyczeniu Mateusz Sobotka oraz Kacper Kondracki?

13.06.24 21:48   em   0  

Stomil Olsztyn w trakcie tego sezony wypożyczył dwóch graczy do III-ligowego GKS-u Wikielec. Jak sobie radzili Mateusz Sobotka oraz Kacper Kondracki? Odpowiedź w artykule.

Mateusz Sobotka na boiskach III ligi zagrał w 21. spotkaniach, z czego tylko pięć razy wychodził w podstawowej jedenastce. Zawodnik nie strzelił żadnego gola. - Dużo lepsza runda wiosenna niż jesienna - mówi Damian Jarzembowski, trener GKS-u Wikielec.

- Dostał więcej minut niż w zeszłym roku. Lepiej rozumiał funkcjonowanie na pozycji dziewięć i dziesięć. Zdarzały się wpadki, gdzie się wyłączał i był problem. Poprawił grę w defensywie.

Kacper Kondracki w rundzie wiosennej zagrał w 17. spotkaniach III ligi i strzelił jednego gola. Piłkarz 14. zagrał w podstawowej jedenastce.

- Po dwóch, trzech tygodniach zmiany otoczenia i poznania nowego funkcjonowania w drużynie, to zaczął występować w podstawowej jedenastce, bo na początku wchodził z ławki - ocenia Damian Jarzembowski, trener GKS-u Wikielec. - Jak wywalczył sobie miejsce w podstawowej jedenastce, to do końca dawał wartość na pozycji numer dziesięć lub siedem. Jestem z niego bardzo zadowolony, odnalazł się w grupie. Słuchał, chciał się rozwijać, i zawsze w treningu i w meczu wkładał całego siebie. Ma ograniczenia fizyczne, tutaj trzeba popracować, ale jest to zawodnik techniczny, bardzo mobilny. Jest także, co bardzo cenię, myślący i ofiarny jeżeli chodzi o defensywę.

Patronite Zostań patronem stomil.olsztyn.pl! Doceniasz naszą pracę? Chcesz więcej ciekawych materiałów? Wspieraj nas tutaj: https://patronite.pl/stomilolsztynpl

Tagi: Stomil Olsztyn, GKS Wikielec, Damian Jarzembowski, Mateusz Sobotka, Kacper Kondracki


Komentarze

Artykuł nie został jeszcze skomentowany - możesz być pierwszą osobą!

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!