Artykuł

Maciej Serbintowicz, Jakub Brdak / fot. Emil Marecki, Tomasz Szenfeld

Maciej Serbintowicz, Jakub Brdak / fot. Emil Marecki, Tomasz Szenfeld

Olsztyn

Jakub Brdak i Maciej Serbintowicz na treningu Stomilu

15.09.20 17:23   kot   2  

Na dzisiejszym porannym treningu trener Adam Majewski sprawdzał przydatność do pierwszej drużyny napastnika Jakuba Brdaka i pomocnika Macieja Serbintowicza. Stomil poszukuje zawodników mogących zająć miejsce w kadrze kontuzjowanych w meczu z ŁKS-em Sebastiana Jarosza i Skëndera Loshiego.

Obaj zawodnicy w bieżącym sezonie występują na boiskach IV ligi w barwach Stomilu II. 19-letni Maciej Serbintowicz jest graczem rezerw, które prowadzi Paweł Głowacki, natomiast 16-letni Jakub Brdak na co dzień występuje w drużynie juniorów młodszych, których trenerem jest Adam Zejer. W IV lidze w bieżącym sezonie Serbintowicz zagrał w 9 meczach i zdobył 3 bramki, natomiast Brdak rozegrał 6 meczów, w których strzelił 2 bramki.

W treningu uczestniczyło 17 zawodników z pola i 3 bramkarzy.

Tagi: Stomil Olsztyn, Jakub Brdak, Maciej Serbintowicz


Komentarze

  1. 15.09.20 20:45 Sebek Grzelak

    Co to ma byc wzmocnienia, tutaj trzeba 2 pomocników i 2 napastnikow moze jeszcze obronce na poziomie chociaz 1 ligi juz nie mowie o ekstraklasowych zawodnikow. A nie juniorow i bedzie jak w Lidzbarku 5-1 gladko i do domu szok jest ten Majewski, ale ze nikt tego nie kontroluje to jest dziwne.

  2. 15.09.20 19:43 Wiktor69

    Lubański też debiutował w podobnym wieku!Nawet o klasę wyżej!Cóż ten Stomil ma do stracenia?Jeśli włodarze uważają ich za wzmocnienie bądź wyjście awaryjne?Niech zadebiutują...

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!