Artykuł

Jakub Mrozik podczas meczu z Motorem Lublin / fot. Łukasz Kozłowski

Jakub Mrozik podczas meczu z Motorem Lublin / fot. Łukasz Kozłowski

Jakub Mrozik zdyskwalifikowany na 5 meczów

28.03.23 15:31   kot   5  

Dyrektor Akademii Sportu Stomil Olsztyn Jakub Mrozik został zdyskwalifikowany na 5 meczów przez Komisję Dyscyplinarną Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Nożnej.

Kara została nałożona za incydent z 90. minuty meczu 1. kolejki ekstraklasy ligi wojewódzkiej juniora młodszego między Małym Jeziorakiem Iława a Stomilem Olsztyn. Jakub Mrozik niekulturalnie zwracał się do sędziego prowadzącego zawody.

Tagi: Stomil Olsztyn, Jakub Mrozik


Komentarze

 1. 28.03.23 22:44

  Wmzpn z łukowskim na czele i jego kolezkami z elblonga są mocno przeciwko Stomilowi !

 2. 28.03.23 17:32 nowy nick czerkasowa

  Ja napisałem, że za darmo tej kartki nie dostał.

 3. 28.03.23 17:21 Pablo Olsztyn

  Hmm myślę że za ot parę szczerych słów nie dostałby aż 5 meczy wolnego. Dobrze że nie jest trenerem drużyny bo byłoby osłabienie na lawie .

 4. 28.03.23 17:05 nowy nick czerkasowa

  Masz rację Pablo, Twitterowi Marshall pojechał za mocno po bandzie, zrozumiałym są nerwy, bo mecze i rodzice z kibicami się przyp...alają, ale absolutna zasłużona kartka.

 5. 28.03.23 16:20 Pablo Olsztyn

  To wiązanka musiała być jakościowa że aż taka kara... Choć z drugiej strony jak pisaliśmy , słaby przykład dla młodych ehh

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!