90' KONIEC! STOMIL W KOLEJNEJ RUNDZIE WOJEWÓDZKIEGO PUCHARU POLSKI!
85' Ostatnia zmiana w Tęczy. Rzońca w miejsce Sebastiana Biedki.
83' Kapusta wpadł w pole karne, ale uderzył niestety wysoko nad poprzeczką.
81' W polu karnym faulowany nakładką Jaroń. Sędzia dyktuje rzut wolny pośredni dla Stomilu, po którym Kapusta umieszcza futbolówkę w siatce.
81' GOOOOOOOOOOOOOL - ADAM KAPUSTA.

Artykuł

Andrzej Jaroń w akcji, fot. Emil Marecki

Andrzej Jaroń w akcji, fot. Emil Marecki

Jaroń: Trochę mnie koledzy podpuszczali jak wchodziłem na boisko

26.09.12 21:14   em   0  

Po meczu Tęcza Biskupiec - Stomil II Olsztyn rozmawialiśmy z Andrzejem Jaroniem, napastnikiem olsztyńskiego zespołu.

Miałeś niezłe wejście na boisko.
- Sam nie wiedziałem jak to się dzisiaj potoczyło. Tydzień nie trenowałem i dlatego usiadłem na ławce rezerwowych. Musiałem załatwić prywatne sprawy. Wszedłem na świeżości i fajnie to dzisiaj wyglądało.

Od razu podszedłeś do wolnego i strzeliłeś bramkę. Koledzy z ławki śmiali się, że znowu trafisz na youtuba. I w ogóle się nie pomylili, bo dzisiaj udało mi się nagrać wszystkie cztery bramki.
- Trochę mnie koledzy podpuszczali jak wchodziłem na boisko (śmiech - red.). Trenujemy te stałe fragmenty na treningach. Ja i "Wiśnia" (Michał Wiśniewskie - red.) jesteśmy wyznaczeni do wolnych. Ja czułem się na siłach, podszedłem i ładnie wpadła.

Masz szczęście do spotkań w Wojewódzkim Pucharze Polski. Ostatnio strzeliłeś dwie bramki, a rok temu z Huraganem Morąg wygraliście w finale z DKS Dobre Miasto. Czy nie jesteś jak taki talizman w rękach trenera na spotkania w WPP?
- Ciężkie pytania zadajesz dzisiaj (śmiech - red.). Trener Michał Alancewicz chciał żebym wszedł i strzelił. I udało się.

I szkoda tylko, że jeszcze w Wikielcu musisz pauzować za czerwoną kartkę.
- Dokładnie. Teraz zabieram się za trening i na kolejne spotkanie będę gotowy walczyć o kolejne ligowe punkty dla Stomilu.

Patronite Zostań patronem stomil.olsztyn.pl! Doceniasz naszą pracę? Chcesz więcej ciekawych materiałów? Wspieraj nas tutaj: https://patronite.pl/stomilolsztynpl

Więcej informacji o meczu:

Tagi: Stomil II Olsztyn, Tęcza Biskupiec, Wojewódzki Puchar Polski, Andrzej Jaroń, rozmowa, wywiad, Rozmowa po meczuKomentarze

Artykuł nie został jeszcze skomentowany - możesz być pierwszą osobą!

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!