Artykuł

Stomilowcy wyruszają do Puław, fot. kibice.stomil.olsztyn.pl

Stomilowcy wyruszają do Puław, fot. kibice.stomil.olsztyn.pl

Jazda Stomilowcy do Puław!

07.11.11 18:47   mmks   5  

W sobotę (12 listopada) o godzinie 16:00 w Puławach piłkarze Stomilu Olsztyn rozegrają ostatnie wyjazdowe spotkanie w rundzie jesiennej. Kibice organizują wyjazd autokarowy na ten mecz.

Zbiórkę zaplanowano w sobotę o godzinie 7:00 pod stadionem Stomilu. Odjazd kibiców na mecz planowany jest na godzinę 8:00! Nie czekamy na spóźnialskich!

Koszt wyjazdu dla kibiców z Olsztyna to 45 zł, Stomilowcy z Olsztynka i Nidzicy płacą pięć złotych mniej.

Zapisy na listę wyjazdową na e-mail: stomiltravel@wp.pl (imię, nazwisko, pesel). Dostaliśmy informację, że tylko ZAPISANI na liście wejdą na sektor.

Wszystkie dzielnice Olsztyna oraz Fan Cluby Stomilu - MOBILIZACJA W SZEREGACH!

NA KONIEC APEL DO WSZYSTKICH STOMILOWCÓW WYBIERAJĄCYCH SIĘ W PIĄTEK (11 LISTOPADA) DO WARSZAWY NA MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI: POSTARAJCIE SIĘ WSZYSCY JAK NAJSZYBCIEJ WRÓCIĆ DO OLSZTYNA, ABY W SOBOTĘ O 7:00 RANO STAWIĆ SIĘ NA ZBIÓRCE POD STADIONEM STOMILU!

Więcej informacji o meczu:

Tagi: Stomil Olsztyn, Wisła Puławy, Puławy, wyjazd, kibiceKomentarze

 1. 12.11.11 12:52 mazinho

  będzie można gdzieś obejrzeć mecz online ? Dwa albo trzy tyg temu była transmisja z meczu Wisły

 2. 09.11.11 18:02 StomilTravel

  ZAPISY NA LISTĘ WYJAZDOWĄ ( NA MAILA : stomiltravel@wp.pl ) DO PIĄTKU - DO GODZINY 20:00 !

 3. 08.11.11 14:48 SzEFoo

  Jedziem z koksem

 4. 08.11.11 10:25 StomilTravel

  http://stomil.olsztyn.pl/forum/viewtopic.php?f=1&t=3014 Zapraszamy do dyskusji na forum, w temacie wyjazdowym ! Pomysły na jak największe rozreklamowanie ostatniego wyjazdu za Stomilem w tym roku mile widziane ! Na forum dostępne są projekty plakatów informujących o wyjeździe do Puław. Wiecie co z nimi zrobić :-)

 5. 07.11.11 22:18 V.N.A

  A nie pięć złotych ?

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!