Artykuł

Łukasz Jegliński. Fot. Emil Marecki

Łukasz Jegliński. Fot. Emil Marecki

Jegliński trenerem w rezerwach

16.03.20 22:03   em   2  

Stomil Olsztyn oficjalnie poinformował, że drugim trenerem w Stomilu II Olsztyn, jest Łukasz Jegliński.

– Do dołączenia do sztabu szkoleniowego namówił mnie Paweł Głowacki – powiedział dla stomilolsztyn. com Łukasz Jegliński. – Bardzo cieszę się z powrotu do Stomilu Olsztyn. Klimat szatni daje dużo radości, a doświadczenie zyskane za czasów gry w piłkę pozwala ją szybko zrozumieć jako trener.

I dodaje: - Satysfakcja jest też wtedy, gdy obserwuje się postęp zawodników lub gdy realizują założenia boiskowe. Czasem czynnie uczestniczyłem w zajęciach. Jest trochę pracy przy analizie meczów, ale dzielę się tym zadaniem z Pawłem Głowackim.

Patronite Zostań patronem stomil.olsztyn.pl! Doceniasz naszą pracę? Chcesz więcej ciekawych materiałów? Wspieraj nas tutaj: https://patronite.pl/stomilolsztynpl

Tagi: Stomil II Olsztyn, Łukasz Jegliński


Komentarze

  1. 18.03.20 14:20 marduk

    Igła nie ma uprawnień trenerskich

  2. 17.03.20 16:50 Owsian

    Dobry ruch. Tyle, że to Głowacki według mnie powinien być co najwyżej drugim.

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.