Stomil Olsztyn wygrał w Morągu. Fot. Marek Brdak

Juniorzy: Huragan 2:6 Stomil

07.11.22 11:07   kot   0

W pierwszym meczu barażowym o awans do ligi makroregionalnej U-19 Stomil Olsztyn wygrał 6:2 z Huraganem Morąg. Bramki dla drużyny prowadzonej przez Pawła Głowackiego zdobyli: Bartosz Florek (trzy), Mateusz Drabiszczak (dwie) i Igor Jędrzejczyk.

Huragan Morąg 2:6 Stomil Olsztyn
Szymon Cychylik 45, Remigiusz Gotówko 84 - Bartosz Florek 11 (k), 39, 86, Igor Jędrzejczyk 23, Mateusz Drabiszczak 72, 76
w 79. minucie Igor Koć (Huragan) został ukarany czerwoną kartką (za uderzenie przeciwnika)
w 79. minucie Igor Jędrzejczyk (Stomil) został ukarany czerwoną kartką (za obrazę przeciwnika)

Stomil: Bartosz Stankiewicz - Aleksander Baniewski, Mateusz Drabiszczak, Bartosz Florek, Olaf Gawdziński (55 Jarosław Iłkiw), Igor Jędrzejczyk, Jakub Krztoń (80 Igor Kąkolewski), Szymon Kucharzewski (80 Antoni Suwiński), Igor Olszewski, Aleksander Pawelec (65 Mirosław Psujek), Michał Romanek.

Stomil za ww. mecz powinien otrzymać walkowera za występ w Huraganie nieuprawnionego zawodnika Igora Kocia, który w sobotę rozegrał więcej niż 45 minut w meczu IV ligi. Wynik zostanie wówczas zweryfikowany na 0:6.

Tagi: Stomil Olsztyn, Stomil Olsztyn - juniorzy, Huragan Morąg