Artykuł

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu / fot. Emil Marecki

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu / fot. Emil Marecki

Juniorzy młodsi zagrają o awans do CLJ

21.11.20 23:15   kot   2  

W niedzielę o godz. 10:30 na Dajtkach juniorzy młodsi zmierzą się z Jagiellonią Białystok o awans do Centralnej Ligi Juniorów. W pierwszym meczu padł wynik 2:3, a wszystkie gole dla Stomilu zdobył Bartosz Florek.

W drużynach młodzieżowych Jagiellonii Białystok zdiagnozowano koronawirusa i większość młodych zawodników białostockiego klubu przebywa na kwarantannie, jednak niedzielny mecz jest niezagrożony. Jagiellonia przełożyła swój mecz w kategorii juniora, żeby wystawić możliwie najmocniejszy skład przeciwko Stomilowi, traktując to spotkanie niezwykle poważnie.

Stomil przystąpi do rewanżu osłabiony, gdyż w pierwszym meczu dwie żółte kartki obejrzeli Jakub Liter i Mateusz Szenfeld. Nie wiadomo, czy wystąpi kapitan juniorów modszych Jakub Brdak, który po starciu z przeciwnikiem w środę odniósł lekki uraz głowy i przedwcześnie musiał oopuścić boisko. W niedzielę najprawdopodbniej trener Adam Zejer zmieni nieco ustawienie swojej drużyny.

W Jagiellonii nie zagra kapitan Dominik Kobus, który także w środę otrzymał dwie żółte kartki.

Tagi: Stomil Olsztyn, Stomil Olsztyn - juniorzy, Jagiellonia Białystok


Komentarze

  1. 22.11.20 00:31 Tiger

    Trzeba awansować, do boju chłopaki cały Stomil Wam kibicuje!

  2. 21.11.20 23:36 tomaso

    Będzie relacja TV? Jak z Białegostoku na Jagatv?

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.