95' Koniec meczu.
92' Damian Sierant wszedł za Kokiego Hinokio. 1
91' 4 minuty dłużej potrwa ten mecz.
81' Ingo van Weert wchodzi za Macieja Spychałę. 1
80' 32. Ingo van Weert gotowy do wejścia. 1

Artykuł

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. Emil Marecki

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. Emil Marecki

"Kącik bukmacherski" przed meczem GKS Tychy - Stomil

27.08.20 13:17   em   2  

Przeanalizowaliśmy oferty legalnych bukmacherów. Wg. nich faworytem sobotniego spotkania meczu I ligi jest GKS Tychy.

W Fortunie kurs na zwycięstwo gospodarzy wynosi 2,13. Jeżeli chcemy obstawić, że obydwie drużyny strzelą gola to kurs wynosi 1,68. Kurs na zwycięstwo Stomilu 2:0 wynosi 18,5. Tutaj można sprawdzić całą ofertę Fortuny na to spotkanie.

W forBET Stomil także nie jest faworytem, kurs na wygraną Stomilu wynosi 3,35. Ostatniego gola w meczu strzeli Stomil - kurs 2,26. GKS Tychy wygra do zera? Kurs na takie zdarzenie wynosi 3,45. Zobacz całą ofertę legalnego bukmachera.

W Betlic tak samo to GKS Tychy jest faworytem meczu. Kurs na wygraną gospodarzy ustawiono na 2,09, a w przypadku dokładnego wyniku 2:0 - 9,6. Pod tym linkiem można odebrać bonus od Betclic.

W Etoto kurs na to, że padnie powyżej 2,5 gola wynosi 1,86. Gdy ktoś wierzy w zwycięstwo Stomilu 4:0 to może wybrać takie zdarzenie po kursie 68,25. Tutaj można sprawdzić całą ofertę.

Co ciekawe w BETfan? W meczu remis 0:0? To kurs na zdarzenie, że nie padnie żaden gol wynosi 9,4. Stomil Olsztyn wygra? Tak - 3,40, nie 1,30.Zobacz inne kursy.

Wszystkie kursy powyżej pochodzą z ofert legalnych bukmacherów, które posiadają zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem. Kursy podajemy w celach informacyjnych i ciekawostkowych.

Więcej informacji o meczu:

Tagi: Stomil Olsztyn, GKS Tychy, Kącik bukmacherski, I ligaKomentarze

  1. 28.08.20 08:50 hadzi

    3-1 GKS

  2. 27.08.20 14:20 RealMadryt

    3-0 GKS LUB 5-0

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!