Artykuł

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. Artur Szczepański

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. Artur Szczepański

Kasy fiskalne wydłużą sprzedaż biletów

11.03.12 20:59   em   9  

Od rundy wiosennej klub musi wydawać paragon za każdy sprzedany bilet na spotkanie ligowe. Dlatego zarząd apeluje o kupno karnetów na rundę wiosenną.

Wydawany paragon do każdego biletu wydłuży sprzedaż biletów w kasach przed stadionem. Dlatego, żeby uniknąć stania w kolejkach, klub apeluje do kibiców o kupno karnetów lub o kupowaniu biletów w przedsprzedaży, która przed każdym meczem będzie prowadzona w klubowym biurze.

Przypominamy że, 60 złotych zapłacimy za karnet normalny, o dziesięć złotych taniej kosztuje karnet ulgowy (kobiety oraz młodzież do 15 roku życia). Przy zakupie karnetu konieczne jest okazanie dokumentu stwierdzającego tożsamość ze zdjęciem oraz podanie numeru PESEL. Karnet można kupić w biurze klubowym w godzinach 9-14.

Fortuna

Tagi: Stomil Olsztyn, kibice, bilety, karnety, kasa fiskalna


Komentarze

 1. 12.03.12 18:43 Kot

  Pan w kasie kiedyś jak trzeba było wybierać miejsca na stadionie (i wpisać na bilet), to wybierał mi miejscówkę "dowolną" ze trzy minuty, jeżdżąc długopisem po mapce sektora. Teraz dadzą mu jeszcze kasę fiskalną, to w kolejce przed meczem po bilet trzeba będzie się chyba ustawić jak za komuny ze dwa dni wcześniej.

 2. 12.03.12 14:46 Stomil OKS

  Wątpię aby było to specjalnie po to aby namówić ludzi na karnety, bo w Ostródzie w rundzie jesiennej karnetów nie było w ogóle a również przy zakupie biletów wystawiali paragony. Przed meczami były dość spore kolejki.

 3. 12.03.12 14:32 Bocian85

  Paragon jest dowodem zakupu jak i sprzedaży,klub musi mieć jakieś potwierdzenie sprzedaży danej liczby biletów :) Bilet jest produktem/usługą za którą musi być potwierdzenie kupna/sprzedaży.

 4. 12.03.12 13:43 ARDIAN

  No dokładnie to w takim razie po co marnować papier na bilety jak można wchodzić na paragon, ale z drugiej strony ktoś wymyślił te bilety po to by nie było paragonów :D Jak dla mnie to jest zrobione specjalnie po to żeby namówić ludzi na karnety które są oczywiście dobrą opcją, jednak można było ich promocje jakoś zgrabniej zorganizować.

 5. 12.03.12 12:48 Kot

  To w takim razie można by wchodzić na paragon! Wtedy byłoby szybciej o 1/3. Ale wymyśliłem - jestem małym geniuszem.

 6. 12.03.12 11:37 SfcM

  KUPUJCIE KARNETY!!!!!!

 7. 12.03.12 11:32 Emilozo

  Ty masz dowód kupna, a to bardziej chodzi o to, żeby klub miał dowód, że sprzedało ten bilet. Wymogi Urzędu Skarbowego. Tak to mi tłumaczono w klubie.

 8. 12.03.12 10:29 ARDIAN

  Kurwa co za cyrk, przecież bilet sam w sobie jest rachunkiem za mecz.

 9. 11.03.12 21:48 Piekarz/OKS

  a nie można sobie tych paragonów wcześniej nadrukować? :)

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!