Artykuł

Kamil Kiereś, fot. Łukasz Kozłowski

Kamil Kiereś, fot. Łukasz Kozłowski

Kiereś: Budujemy formę

13.01.18 20:47   em   1  

Piłkarze Stomilu Olsztyn wygrali 3:0 sparing z Polonią Bydgoszcz. Po meczu o komentarz poprosiliśmy trenera olsztyńskiego zespołu Kamila Kieresia.

- Generalnie mówi się, że w sparingach wynik nie jest najważniejszy, jednak zawodnicy w grach sparingowych wychodzą żeby wygrać. Mamy za sobą pól tygodnia badań i tydzień ciężki treningów. Zawodnicy czują obciążenia. Przeciwnik nie był może silny, ale takie też mieliśmy założenia. Mieliśmy grać agresywnie w odbiorze piłki. Zawodnicy to robili, ale mogła być lepsza skuteczność. Wiadomo, że to jeszcze nie ten etap, żeby rozliczać zespół z pewnych rzeczy. Budujemy formę. To był oczywiście sprawdzian zawodników, bo kilku testujemy, ale był to również sprawdzian zawodników wewnątrz klubu i ciągle trwa weryfikacja. Nie będę wypowiadał się o zawodnikach, którzy nie zagrali i o ich szansach, wszystko jest dynamiczne. Zagrało dziś 25 graczy z pola plus bramkarze, czyli 27. Nie da się grac 30 zawodnikami, to wszystko odbywa się z dnia na dzień.

Więcej informacji o meczu:

Fortuna

Tagi: Stomil Olsztyn, Kamil Kiereś, Polonia Bydgoszcz, sparing, komentarz po meczu


Komentarze

  1. 13.01.18 23:54 roberto

    W Polsce pół roku buduje się formę a z grać w piłkę najpierw trzeba się nauczyć. Zamiast grać w piłkę to jakieś formy robicie i tak puzniej kopanina z tego będzie.

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!