Piłkarze Stomilu II wygrali 4:1, fot. Emil Marecki

Olsztyn - boisko ze sztuczną nawierzchnią na Dajtkach, 10 listopada 2013 r., godz. 12:00

Kolejne trzy punkty rezerw

10.11.13 13:49   mmks   0

Kolejne trzy punkty na swoim koncie zapisali piłkarze rezerw Stomilu Olsztyn. Tym razem wygrali z Vęgoria Węgorzewo 4:1 (1:1). Gole dla "biało-niebieskich" zdobyli Szymon Kaźmierowski, Bartosz Papka, Paweł Tomkiewicz oraz Mateusz Jurczak.

Niespodziewanie pierwszą bramkę zdobyli goście. Bramkę z rzutu karnego strzelił Daniel Maliszewski. Piłkarze Stomilu w pierwszej połowie potrafili tylko odpowiedzieć jedną bramką. Gola na 1:1 strzelił Szymon Kaźmierowski.

W drugiej połowie piłkarze prowadzeni w tym meczu przez Andrzeja Biedrzyckiego byli bardziej skuteczni i strzelili Vęgorii trzy bramki. Do siatki rywali trafiali: Bartosz Papka, Paweł Tomkiewicz oraz Mateusz Jurczak.

Stomil II Olsztyn utrzymał drugą pozycję w IV lidze.

Tagi: Stomil II Olsztyn, Vęgoria Węgorzewo, IV liga, Olsztyn, Dajtki, Szymon Kaźmierowski, Bartosz Papka, Paweł Tomkiewicz, Mateusz Jurczak.