Andrzej Biedrzycki, fot. Emil Marecki

A. Biedrzycki: Wygraliśmy zasłużenie

10.11.13 16:40   em   0

Po meczu Stomil II Olsztyn - Vęgoria Węgorzewo krótkiej wypowiedzi udzielił Andrzej Biedrzycki, który w niedzielę był opiekunem drużyny rezerwowej.

W pierwszej połowie powinniśmy wykorzystać więcej sytuacji. Zakończyło się remisem 1:1, a bramkę straciliśmy z rzutu karnego. W drugiej połowie nasza przewaga rosła z minuty na minutę. Zasłużone nasze zwycięstwo, które mocno cieszy. W obronie zagrało dwóch 16-latków, a w później weszło jeszcze dwóch. Przy starszych kolegach nabierają doświadczenia.

Tagi: Stomil II Olsztyn, Vęgoria Węgorzewo, IV liga, wypowiedź, rozmowa, Andrzej Biedrzycki