Artykuł

Kevin Ipina, fot. Emil Marecki

Kevin Ipina, fot. Emil Marecki

Kolejni zawodnicy na testach w Stomilu

13.01.18 14:01   em   4  

Kolejni zawodnicy przebywają na testach w Stomilu Olsztyn.

Są to pomocnicy Sebastian Stężewski (amerykański Hartford City FC) i Mateusz Janiec (Spartakus Daleszyce) oraz obrońca Kevin Ipina (amerykański Elm City Express).

Tagi: -


Komentarze

 1. 14.01.18 18:41 tommy1976

  temat z 3 ligą hiszpańską raczej nie wypali. jeśli facet w Hiszpanii, zarabia 800 euro plus praca, to zeby tutaj przyszedł pewnie musiałby dostawać ze 2000 euro plus mieszkanie, a to już ponad siły Stomilu

 2. 14.01.18 15:53 waldi812

  Pomysł Roberto bardzo dobry, faktycznie jest tam sporo dobrych grajków i jesteśmy konkurencyjni finansowo, ale najpierw niestety trzeba posiadać dział skautingu.

 3. 13.01.18 20:04 roberto

  W sprawie transferów to moim zadaniem najlepszym pomysłem jest 3 liga Hiszpańska. Byłem tam na meczach i poziom jest wyższy niż u nas w 1 lidze. Piłkarze są lepsi technicznie i taktycznie a zarabiają po 800 euro i w większości pracują. Proponuję żeby skauci ze Stomilu jeśli tacy są pofatygowali się i przywiezli paru Angulo i Carlitosów bo oni tam grali w 3 lidze! Pogadajcie z Danim to wam powie co i jak. Bo 3 liga w Polsce to nie to samo.

 4. 13.01.18 19:11 roberto

  Chyba wykolejeni.

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!