Kolejny remis OKS 1945 Olsztyn. Czy kogoś to jeszcze dziwi?

Suwałki

09.10.10 17:20   em   21

OKS 1945 Olsztyn zremisował 2:2 w Suwałkach z miejscowymi Wigrami. W ostatniej minucie spotkania remis zespołowi z Olsztyna uratował Bogdan Miłkowski.

Wigry Suwałki prowadzenie objęły prowadzenie w 34 minucie za sprawą Sebastiana Radzio. Tuż po przerwie do remisu doprowadził obrońca OKS - Paweł Baranowski. Goście długo z prowadzenia się nie cieszyli, ponieważ drugą bramkę Wigry strzelił w 55 minucie spotkania. Remis podopiecznym Zbigniewa Kaczmarka uratował w doliczonym już czasie gry Bogdan Miłkowski.

1. 09.10.10 18:37 Jungingen

2misie o liczbę meczy na których byłem się nie martw,bo chodzę na nie regularnie.Zgodzę się z Tobą,że chłopcy grają ładną piłkę(na pewno dużo lepszą niż w zeszłym sezonie),widać też w tej drużynie spory potencjał.Ale co z tego?Skoro zdobywamy tak mało punktów i przez tyle czasu nie możemy wygrać meczu.Cierpliwość,cierpliwością ale nie można czekać w nieskończoność.

2. 09.10.10 18:26 Emilozo

Juningen zapytam się tylko kto powiedział, że mamy w tym sezonie walczyć o awans ?? Nikt o tym nie mówił. A swoją drogą szkoda kolejnego remisu...

3. 09.10.10 18:19 2misie

jungingen na ilu meczach byłeś? ja widzę jak chłopcy grają. Wiem jakie mają zaplecze. SPOKO. W przyszłym sezonie atakujemy, oby wszystkim cierpliwości starczyło. Trenerze, chłopaki, wielkie poparcie!!! damy redę!!

4. 09.10.10 18:04 Jungingen

2misie co ty mówisz,jaki spokojny środek tabeli?Jesteśmy w strefie spadkowej,zajmujemy 3 miejsce od końca.

5. 09.10.10 17:51 2misie

Trzeba czasu. W tym roku spokojny środek, a w przyszłym atakujemy. Kto myśli,że drużynę można zbudować w kilka m-cy polecam przykłady na -Legia na +Jaga. Brawo chłopaki, oby forma rosła. Jeszcze kilka m-cy temu byliśmy klasę niżej...

6. 09.10.10 17:46 gru up on football

biorac pod uwage nawet ostatnie 3 mecze mamy w plecy 6pkt.rece mi opadaja.z takimi cieniakami jak swit,elblag czy suwalki to karygodna strata punktow.co z tego ze gra jest ok?jesli zaczyna nam brakowac punktow.

7. 09.10.10 17:45 Jungingen

kurw... znowu remis.3 liga coraz bliżej,a mieliśmy walczyć o awans!Co to za drużyna co na 12 meczy tylko jeden wygrywa.Jak tak dalej pójdzie to skończymy rundę z jednym zwycięstwem.Chyba najwyższy czas na jakieś radykalne decyzje w klubie,bo tak dalej być nie może.Mam już dość słuchania,że pięknie grali,mieli dużo sytuacji,ale szczęścia zabrakło.

8. 09.10.10 16:12 kubik

Majki jakby Tobie zalezalo tak samo jak mi na Stomilu to tez bys sie tak wkur...l przeciez to jest juz lekka przesada caly czas ledwo obronione remisy !! Widac ze zarzad cos robi a chlopaki sie opierdzielaja !!! a po drugie przez taka gre nawet kibie nie maja checi dopingowac a z tym sie wiaze np Zero kasy na odprawe z ruchem !!!! Czy nie widzisz ze takie wyniki odstraszaja od zespolu a nie przyciagaja tymbardziej ze kazdy pamieta ostatni sezon z remisami i cudownym ocaleniem przed spadkiem ale pilkarze chyba zapomnieli !!!!

9. 09.10.10 16:00 Uns Majki25

kubik wez się człowieku ogarnij!!!!

10. 09.10.10 15:55 kubik

koniec 2:2 uratowali sie przed przegrana !!!

11. 09.10.10 15:49 kubik

2:2 w 90+ !!!

12. 09.10.10 15:49 Saymon

jeszcze 5 minut.

13. 09.10.10 15:48 kubik

i hu,,jjjjjj Barawo stomil brawo !!! juz kurw. nie moge patrzec na te wyniki zeby z kazdym przegrywac i remisowac jak szczescie dopisze co tam sie dzieje!!!! do okregowki !!!!!!

14. 09.10.10 15:15 Saymon

55 min zamieszanie na boisku- przez 2 minuty sędizia nie mógł zdecydować się czy uznać bramkę Michała Danilczyka. Ale jest 2:1 dla Wigier

15. 09.10.10 15:06 Uns Majki25

baranowski i 1 do 1

16. 09.10.10 14:41 Uns Majki25

znowu plecy ale mamy tez swoje szanse według relacji

17. 09.10.10 14:36 Saymon

34 minuta - bramkę dla Wigier zdobywa Sebastian Radzio, który pewnym strzałem nie dał szans Rafałowi Gikiewiczowi

18. 09.10.10 12:40 kilabez

Chciałbym Kubie Kowalskiemu życzyć duuuużo Szczęcia Zdrówka Pomyślności szybkiego rozwoju piłkarskiego a co za tym idzie długich lat gry w OKS :) Wszystkiego Dobrego Kuba!!!! "pozabijaj" ich dzisiaj :)

19. 09.10.10 10:57 Uns Majki25

tylko 3 punkty dzisiaj innej opcji nie widzę:)

20. 08.10.10 15:55 Emilozo