90+3' Koniec meczu. Przegraliśmy 0:1.
83' GOOL! Gospodarze prowadzą 1:0.
63' Piotr Głowacki wchodzi za Pawła Łukasika.
46' Arkadiusz Mroczkowski wszedł za Marcina Warcholaka.
46' Początek drugiej połowy.

Artykuł

Adam Łopatko, fot. Artur Szczepański

Adam Łopatko, fot. Artur Szczepański

Konferencja prasowa po meczu GKS Bełchatów - Stomil

23.04.14 20:19   em   0  

Zapraszamy do zapoznania się z zapisem konferencji prasowej po meczu GKS Bełchatów - Stomil Olsztyn.

- Może w ogólnym rozrachunku zwycięstwo gospodarzy nie było zasłużone, ale mieliśmy swoje sytuacje i powinniśmy je wykorzystać. Mówię tutaj o sytuacji Pawła Łukasika. Gdyby tak się stało, nikt nie wie jak potoczyłoby się spotkanie. Nie dodaliśmy sobie do jakości po przeprowadzonych zmianach, a przeciwnik grał z coraz większym rozmachem. Jest nam bardzo przykro, bo nawet punkt byłby dla nas tutaj sporym sukcesem - powiedział Adam Łopatko, trener Stomilu Olsztyn.

- Przeciwnikowi należy się pełen szacunek, za ich determinację ponieważ postawili nam wysoko poprzeczkę. W wielu momentach spotkania gra nie do końca nam się układała, grało się bardzo ciężko, zawodnicy Stomilu ciągle nam przeszkadzali. Walczymy o awans do Ekstraklasy i są mecze, gdzie wychodzi się na boisko i pokazuje potencjał, ale trzeba także umieć wygrywać spotkania takie jak dzisiaj. Na pewno jesteśmy jednak zadowoleni ze zwycięstwa i teraz skupiamy się na meczu wyjazdowym z Arką - powiedział Kamil Kiereś, trener GKS-u Bełchatów.

Więcej informacji o meczu:

Fortuna

Tagi: Stomil Olsztyn, GKS Bełchatów, Adam Łopatko, I liga, konferencja prasowa, Kamil Kiereś, wypowiedź, rozmowa, konferencja prasowa


Komentarze

Artykuł nie został jeszcze skomentowany - możesz być pierwszą osobą!

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!